Skocz do zawartości
elephant

Podłączenie Zestawu 5.1 Do Abita Nf7s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Na poczatku chcialbym zaznaczyc iz szukalem, acz nie znalazlem rozwiazania problemu, lub raczej odpowiedzi na pytanie. Jezeli wiec odpowiedz znajduje sie na tym forum, a ja to przeoczylem to prosze podac linka i darowac sobie teksty w stylu "bylo szukaj" bo ja tez jestem tego zwolennikiem, acz nie znalazlem najzwyczajniej w swiecie i tyle.

 

A co do problemu: mialem SB Live, acz szlag go trafil wiec podlaczylem glosniki (Creative SBS 560) do soundstorma na Abicie NF7S. Problem polega na tym, azeby wszytsko teoretycznie dzialalo dobrze musze miec podlaczony centralny/sub do wejscia na tylne glosniki, a tylne do centralny/sub. Zatem kolor pomaranczowy jest w wyjsciu czarnym i na odwrot. Jedynie przednie sa ok - zielony do zielonego :D

W zwiazku z tym moje pytanie brzmi - czy to normalne ze tak powinno byc to podlaczone, czy nalezy cos zmienic w ustawieniach ? Pierwszy raz uzywam sounstorma i nie mam pojecia co z czym sie je...

 

Dziekuje serdecznie za odpowiedz i pozdrawiam - rownie serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zgodzę się z ajsi. Podczas pierwszej konfiguracji głośników we właściwościach, też musiałem pozamieniać wtyczki miejscami, aby działały tak jak powinny. Teraz od momętu wgrania nowszego biosu do płyty problem zniknął.

Pozdrawiam.

Edytowane przez baku001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Serdecznie dziekuje za odpowiedz :) I przepraszam w takim razie za przeoczenie tego na forum.

Jeszcze jedno pytanie w takim razie do baku001 - o jakim biosie mowisz, bo ja mam najnowszy oficjalny i jak widac "niuansik" hehe :P jest własnie na nim ?

 

Dzieki wielkie raz jeszcze i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...