Skocz do zawartości
perkens

Stronka

Rekomendowane odpowiedzi

ramka w środku przykuła moją uwagę ale niestety w negatyenym tego słowa znaczeniu, ja mając php (tak mi się wydaje że go masz do dyspozycji) bym to wykorzystał bo przewijanie na śrdoku strony w prawo i w lewo jakoś dziwne jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko, acz szczerze - kolorystyka do bani!!!

 

Ramka w środku jest bardzo nieciekawa. Powinieneś ją niezwłocznie zmienić. Reklamy umieść w ciekawszych miejscach - nie bój się używać <center></center>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popracuj nad nią - bo teraz to jest 0,5/10 graficznie

1521957[/snapback]

kolorystryka jest w barwach klubu, ta ramka na środku to może słaba ale postaram sie poprawić, ktoś mówił o języku php, nie znam go poprostu i dlatego taki wygląd stronki ale zamierzam kupić książke o php i html :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień sobie kolory w tytułach, bo ciężko się czyta jasną zieleń na żółtym.

Ramkę możesz przeformatować, żeby się mieściła w stronie, bez scrollbarów.

Możesz ją też powiększyć- skoro całe menu jest większe od niej w tej chwili, to może być spokojnie jeszcze 200 px wyższa.

 

No i w końcu php.

Po co Ci książka? -> php.net.pl czy pl.php.net (zawsze mi się myli). :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do php to ja umiem tylko jedna funkcje include i na razie więcej mi nie potrzeba :D na moje potrzeby wystarcza tutaj coś o niej masz (więcej na google) http://php.webhelp.pl/index.php?id=64&roz=php&ac=read a tak wogólne jescze jedno pytanie jak ty zrobiłeś że a pajczku 5-ce masz kod pisany dużymi litrami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...