Skocz do zawartości
Don Pedro

Sprawa Ledteka I 6800le

Rekomendowane odpowiedzi

Mam możliwość kupna Leadteka 6800LE po rozsądnej cenie, moim pytaniem jest czy w tej karcie da się bezpiecznie odblokować potoki, czytałem że zabawa z Riva Tunerem może (ale nie musi) zakończyć się nawet spaleniem karty, a co do odblokowania to się pytam ponieważ Leadtek to nie Gainward czy inny Asus i pewien nie jestem bezpieczeństwa i skuteczności tego zabiegu (zawsze może być większe prawdopodobieństwo wadliwości odblokowanych bajerów). Ogólnie chodzi mi o to czy zaryzyzkować i kupić Leadtekowego 6800LE z ryzykiem niedoblokawania potoków i uszkodzeniem karty czy kupić bezpieczniejszego 6600GT i pożegnać się z dodatkowymi potokami i wydajnością płynącą z nich?

 

Może ma ktoś doświadczenie z modowaniem Leadteków LE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SAVER

Przecież można kupić 6800LE z gwarancją na odblokowanie wszystkich potoków....

Nie widzę w czym problem.

1526454[/snapback]

Ja też... sam kupiłem kartę z gwarancją na odblokowanie. I nic się nie dizeje. A opowieści o spaleniu karty przez odblokownaie potoków są grubo przesadzone.

 

Fakt jednak że 6800LE trochę isę gorzej podkręcają i jak się odblokuje i podkreci to może być nieciekawie - temperatura.

Ale leadeki mają solidne chłodznie więc to odpada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość kupna Leadteka 6800LE po rozsądnej cenie, moim pytaniem jest czy w tej karcie da się bezpiecznie odblokować potoki, czytałem że zabawa z Riva Tunerem może (ale nie musi) zakończyć się nawet spaleniem karty, a co do odblokowania to się pytam ponieważ Leadtek to nie Gainward czy inny Asus i pewien nie jestem bezpieczeństwa i skuteczności tego zabiegu (zawsze może być większe prawdopodobieństwo wadliwości odblokowanych bajerów). Ogólnie chodzi mi o to czy zaryzyzkować i kupić Leadtekowego 6800LE z ryzykiem niedoblokawania potoków i uszkodzeniem karty czy kupić bezpieczniejszego 6600GT i pożegnać się z dodatkowymi potokami i wydajnością płynącą z nich?

 

Może ma ktoś doświadczenie z modowaniem Leadteków LE?

1525935[/snapback]

Po I jak już powiedzieli inni można kupi z gwarancją odblokowania potoków. Po II według mnie spalenie karty przez odblokowanie potoków jest bajką. Sam mam GF6800 Gainwarda i niestety mama uszkodzone potoki. Odblokowałem je odpaliłem 3dmark05 pojawiły się arty wiec przywrówciłem ustawienia take jak były i nic sie nie stało. Żadnego spalenia czy uszkodzenia. Mam jedynie 6 vertexów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...