Skocz do zawartości
elvis MP

Chiftec Hpc360-302df Spalił Się !

Rekomendowane odpowiedzi

O Chiftecach czytałem same dobre opinie aż do momentu kiedy tydzień temu kumplowi też się zjarała. Śmiałem się z niego że musiał chyba trzymać kompa przy oknie i podał deszcz i poszło zwarcie !!!

Ale mnie przydażyło się to wczoraj !!!!

Sprzęt mam taki jak w syg. a chodziło ok do wczoraj, gdy kumpel przyniusł kamerę Sony DvD i chciał u mnie zrzucić na twradego film i 5 min chodziło ok aż nagle pizgł.... i komp się wyłączył . Nic się nie spaliło ale po zasilaczu !!!

Proszę o rady jaki do choler... ma wreszcie zapodać sobie zasilacz, niestety kasy mam tylko ok. 250 zł !!

Jeżli ktoś miał problemy z tym zasilaczem to oczekuję na komentarze !!!!

Dzięki !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do misiom1

 

Ciszyłem się z nowego procka D0 :-P ( wcześniej C0, jak wiesz!) a tu masz ci babo placek padła zasiłka !!!

Dzięki za odpowiedź misiom1 !!!! też nad nim myślałem, ale słyszałem że one też lubią po jakimś czasie paść i że coś w nich nieraz " skrzypi"!!!!

Edytowane przez elvis MP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeścio raz dzięki misiom1, a tak pozatym to może przez Chifteca nie mogłem podnieś na 2,8 C0 większego FSB? (bo przy tym 3,0 D0 sytułacja była szczerze mówiąć tylko trochę lepsza). Ciekawe czy kiedyś ktoś próbował mierzyć, np jednego tego samego procka i resztę sprzętu a wymieniając tylko zasiłkę i obaczyć czy zawsze będzie FSB takie samo, aż do momentu zwisu windy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeścio raz dzięki misiom1, a tak pozatym to może przez Chifteca nie mogłem podnieś na 2,8 C0 większego FSB? (bo przy tym 3,0 D0 sytułacja była szczerze mówiąć tylko trochę lepsza). Ciekawe czy kiedyś ktoś próbował mierzyć, np jednego tego samego procka i resztę sprzętu a wymieniając tylko zasiłkę i obaczyć czy zawsze będzie FSB takie samo, aż do momentu zwisu windy?

1526797[/snapback]

360W to troche mało sie wydaje być przy tak rozbudowanym configu jak twoim, zwłaszcza z kreconym p4 i GF6800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszytkim za rady i powiem tak:

 

Tagan jest poprostu rewelacyjny !!!! :D

Nie mieli 380W ale kupel pożyczył mi 80 zeta i zapodałem sobie 420W i jestem pod wrażeniem. Cichy i czyma napięcia !!!!!. Nawet widzę różnicę w uruchamianiu programów, które się błyskawicznie otwierają! . Chyba z tym Chieftec-kiem było coś nie tak <_< bo przy tamtym programy otwierały się czasami tak wolno jak na P166! . Może ja miałem jakąś trefną sztukę?

 

Jeszcze raz dzięki za doradzenie !!!

 

Oczywiście czekam na wasze opinie dotyczące Chieftec-a i problemami modelu 360W 302DF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gwarancje oddac :wink:

a co do tego to troszke chyba mial przeciazana linie +12V

17A chyba ma ten Chief wiec...

proc liczmy 100W grafa 60W razem 160W przy 12V to jest ~13.5A

dolicz urządzenia tez ciagnace z 12V n.p dyski...

a to 17A jeszcze jest dzielone pewnie z 3.3 i 5V

mógł odejsc...

ale nic ze sobą nie zabrał...

a o Taganach czytalem ze niestety potrafia pociagnac cos za sobą... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...