Skocz do zawartości
apollo

Pentagram 90 Alcu Jak Z Galarety .

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam tego Pentagrama co w temacie , i niestety ale te zapiecie jest jak z galarety , powyginalo sie , i teraz radiator nie dociska do rdzenia , nawet jak go dobije mlotkiem :)

 

Jaki polecacie najtanszy Radiator z Wiatraczkiem do xp 2400+ ?

Nie bede krecil , potrzebny mi jest tylko zeby trzymal nia za wysoka temperature .

 

Najlepiej do 50 zl moze ciut wiecej , i zeby mial solidne zapiecie , w zadnym wypadku takie jak w pentagramie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było!! Było !! Szukaj !!

1527949[/snapback]

9. Powstrzymywać się od zamieszczania postów nic niewnoszących do dyskusji, np. o treści "lol", "zgadzam się w pełni z przedmówcą", oraz postów będących wyłącznie powtórzeniem informacji podanych już w wątku przez innego uczestnika forum. Niedozwolone jest umieszczanie postów o treści "Było!", "Szukaj!" bez podania pytającemu dokładniejszych wskazówek (np. linka do tematu, w którym dane zagadnienie było omawiane, lub haseł pomocnych przy korzystaniu z wyszukiwarki forum/internetowej).

 

 

cwaniaczek... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dzieki za porade .

 

Skoro sie wyrabia przy 2400+ to pewnie go wezme .

 

Ps.Chalas mi nie przeszkasza , i tak moja karta chalasuje bardziej niz odkurzacz :)

 

Dzieki.

 

regards.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym jeczcze spróbował naprawić zapinkę, połóż ją na coś twardego i równego, leciutko pukając młoteczkiem wyprstój blaszki, możesz też posiłować się kombinerkami ściaskając krzywe elementy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki , ale juz probowalem , zapinka jest z elastycznego metalu (wiec dlaczego sie odksztalcila ? no chyba ze mi sie kotki bawily w kompie bo buda otwarta :)) , i niestety nic to nie daje , nadal nie dociska do rdzenia , widac nawet po sladach pasty na rdzeniu .

 

Edit1 : http://www.proline.pl/shop.php?prodid=5350...04552524f5f4956

 

a moze ten

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=5350...e524f434b5f4949

 

albo ten

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=14568

 

 

 

regards.

Edytowane przez apollo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

PENTAGRAM FREEZONE Q-80 AlCu Starczy żeby schłodzić xp 2400 podkęconego na 2300 MHz 1.85v ????????

Albo taki

Pentagram FREEZONE QC-92

Na mobo NF-7

Edytowane przez Tank_26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...