Skocz do zawartości
devouer

Jaka Karta-znowu.masz Cierpliwosc To Wejdz

Rekomendowane odpowiedzi

JESLI MASZ MNIE OBRAZAC ALBO KRZYCZEC NIE WYPOWIADAJ SIE. JEZELI TEN TEMAT NIE MA SENSU POWIEDZ TO MODERATOROWI A ZAMKNIE TEN SHIT ;P Z GORY THX

 

 

 

 

Ehhh, mam problem, nadal nie wiem ktora karte wybrac tak do 500 zl troszkie wiecej jesli by sie oplacalo, myslalem nad gf6600 TurboForce lub jakims radeonem, z tego co czytalem w innych postach, rowniez polecacie radeona 9800pro. Bylem na gieldze warszawskiej w podziemiach, gosciu w sklepie powiedzial mi ze radeon [ x600 pro - bo o takim rozmawialem, gadalem tez o gf6600 TurboForce ] daje lepsza jakosc obrazu, lepiej wyglonda etc, natomiast GF jest szybszy w fpsach ale za to gorsza jakosc obrazu. Sam juz nie wiem co wziac, gf 6600 TF jest w dwoch wersjach z wiatrakiem i w wersji SP [ silent pipe ] , czytalem o tej ostatniej i ludziki z forum skarzyli sie na ta wersje ze, wydaje rozne dzwieki etc.

 

A oto sprzent na ktorym miala by chodzic ktoras z tych kart/lub inna

 

procek :: AMD 64 3000 s.939

plyta glowna :: Gigabyte K8NF-9

pamiec :: 512/400 Kingston

karta graficzna :: ???

zasilacz :: duzo prawdopodobienstwo noname, to jezeli nie uciagnie tego wszystkiego no juz po gf6600 lub r9800pro ...

Edytowane przez devouer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jest plaga tematów z podobnym pytaniem, wiec jesli zadnego nie zauwazyles to gratuluje ;)

powiem krotko - daj sobie spokoj z 6600, chyba ze grasz tylko w dooma 3 i podnieca cie hdr ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tez sie skapnolem [ pozniej :P ] ze r9800pro na agp :unsure: , czyli zostaje mi gf i tak bylem na niego napalony, odnosnie x700pro cena - 735 zl :mur: za tyle to juz bym sieknol gf6600 gt ;p dobra dzieki i za to , pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tez sie skapnolem [ pozniej :P ] ze r9800pro na agp  :unsure:  , czyli zostaje mi gf i tak bylem na niego napalony, odnosnie x700pro cena - 735 zl  :mur:  za tyle to juz bym sieknol gf6600 gt ;p dobra dzieki i za to , pozdro

1530311[/snapback]

:blink:

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=7...roducts_id=1506

 

6600 jest na poziomie 460 zł

 

jak mozesz dolozyc do x700pro, to nawet sie nie zastanawiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena 735 zl pochodzi ze sklepu "obok" ktorego mieszkam, przejade sie jeszcze raz na gielde i porozglondam sie za x700pro jezeli bedzie w granicach 560 zl to chyba da jeszcze rade

1531163[/snapback]

ja w sklepie "obok" to mam 9800 pro za 850 zł, wiec radze poszukac "dalej" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość poli_x

Odezwal sie zaslepiony fan NV  :-|

1537151[/snapback]

jest sens wogole z toba znawco rozmawiac skoro pod PCI-e chcesz wlozyc 9800 PRO i kto tu jest zaślepiony... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest sens wogole z toba znawco rozmawiac skoro pod PCI-e chcesz wlozyc 9800 PRO i kto tu jest zaślepiony... :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :mur:

1537190[/snapback]

nie 9800pro tylko x700pro, chyba juz zostalo wyjasnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje skromne zdanie ... zostaw X700pro, jak chcesz brać coś z X-ów to nic poniżej X800, ale to już inny przedział cenowy, nie pozostaje nic poza NV 6600 nonGT albo GT (i wcale nie jestem żadnym fanatykiem NV, bo obecna karta jest pierwsza i chyba ostatnia z tej stajni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak... Jeżeli chcesz wydać do 500zł to tylko Radeon 9800PRO szafirek. Może jakoś okazje złapiesz na allegro.

 

Zwykłego GeForce 6600 nie opłaca sie kupować. Mniejsza wydajność od Radka. No chyba że masz 7 stówek na zbyciu to GeForce 6600 GT.

 

Ewentualnie jakiś X800... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak... Jeżeli chcesz wydać do 500zł to tylko Radeon 9800PRO szafirek. Może jakoś okazje złapiesz na allegro. 

 

Zwykłego GeForce 6600 nie opłaca sie kupować. Mniejsza wydajność od Radka. No chyba że masz 7 stówek na zbyciu to GeForce 6600 GT. 

 

Ewentualnie jakiś X800... ;]

1538555[/snapback]

 

Panowie, szanujmy sie i czytajmy. Karta pod PCI-E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500 zl na karte i kropka poniewaz musze jeszcze kupic zasilacz tylko nie wiem ktory do tego configu :

 

procek :: AMD 64 3000 s.939

plyta glowna :: Gigabyte K8NF-9

pamiec :: 512/400 Kingston

karta graficzna :: ??? ( 6600 tf - prawdopodobnie )

1 dysk

2 napedy

 

 

chieftec 350 W czy 400 W ?? roznica tylko 20 zl ktory brac?

 

 

 

dopisane :

 

 

chyba sie jednak zdecyduje na x700 pro :P dzieki za wszystko, Pozdro

Edytowane przez devouer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...