Skocz do zawartości
frogkiller

Co Na Gluty? Frog Mod

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem że może zaczne swojego pierwszego moda. Zmoduje moja starą brzydką bude Codegen'a 6013. Mój projekt w załączniku przewiduje przemalowanie całości na czarno, wycięcie okna, LCD z przodu (nie namalowany), wentyl w plexi (nie namalowany), ob katodowanie wnętrza, za tą kratką będzie wentyl i zielone światełkoi najważniejsze: zielone gluty ala kwas w kolorze Slima (to zielone z Ghost Busters czy jakos tak).

 

I z tym związane jest moje główne pytanie z czego takie coś się robi. Nie chce się bawić w żywice kompozyty i takie tam trucizny. Słyszałem o czymś co się chyba nazywało termoutwaldzalne PCV albo jakoś tak.

 

Od takiego czegoś żądam :

 

1. Aby sie łatwo modelowałe.

2. Nie było za drogie :>

3. Dało się zrobić na obślizgłego gluta :]

 

To tyle z góry dziękuje i pozdrawiam.

post-115030-1121006103.jpg

post-115030-1121006170.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre dobre z tym klejem na gorąco. Wezme se taki tylko chyba są te takie wkłady zielone a potem itak pomaluje. albo zresztązwykły styknie tylko unikatowe obmalowanie. Ja wezme najbpier na jaskrawo zielony potem gdzieniegdzie ciemnym baardzo zielonym i coś szklistego po górze.

 

Teraz przeszukuje swój mały domek w poszukiwaniu czegoś co można by użyć jako dremla do wycięcia dziury.. hehe

 

I tu mam kolejne pytanko : jak dam plexiglasa to jak można go przymocowaćod środka tak żeby nie było śrób od zewnątrz?? ma ktoś jakieś genialne pomysły??

Edytowane przez frogkiller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu mam kolejne pytanko : jak dam plexiglasa to jak można go przymocowaćod środka tak żeby nie było śrób od zewnątrz?? ma ktoś jakieś genialne pomysły??

1539496[/snapback]

sylikon - nie urwiesz potem za ***. sam tak mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...