Skocz do zawartości
FrIkO

Ultimate Spider-man

Rekomendowane odpowiedzi

Ty chyba niedokladnie czytałes icon_confused2.gif icon_wink3.gif albo własnie TYLKO czytałeś a na obrazki nie patrzałeś już..gdzie Ty tam widzisz Kravena chłopie!!! może Ci chodziło o Carnage?? w to juz uwierze..bo Carnage był czerownawy

Dokładnie Carnage ehh ostatnio czytałem komiks MArvela z 10 lat temu no cóż zapomina się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pewnie kupie , mówisz , że w tym miesiącu skocze jutro do empiku i obczaje bo dawno żadnego komiksu nie czytałem.

1659947[/snapback]

tu masz strone wydawnictwa

 

http://www.mandragora.com.pl/

 

przejrzyj sobie i zobacz co by Cie interesiło..w tym miechu wychodzi akurat juz 3 numer Venoma (ale wczesniejsze spoko kupisz w Empikach, księgarniach itp.)..oprócz tego Mandra wydaje jescze Spawna, Punishera (juz konczy), Lobo, za miech Furego itd itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mniej OT prosze :D

 

A co do samej gry to premiera jednak bedzie 23.09! :P

 

... Oczywiscie w USA :D i tam podobno ma wyjsc rowniez wersja CD, wiec mysle o sprowadzeniu sobie :)

 

A tutaj byscie nie czuli sie glodni zapodaje fajnego trailera:

 

http://palgn.com.au/media/videos/USM/USM_D..._High_PALGN.mov

 

Cos widze, ze tutaj malo fanow Spiderka, ale ja juz zacieram raczki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce niby 26 września premiera , ciekawe ile będzie kosztować ta gierka , jeśli koło 60 złotych to pewnie się skusze , jeśli 100 i więcej to chyba jednak podziękuje i odłoże kasę na Fear-a albo kupie Fahrenhaita  :D

1660143[/snapback]

 

LOL, przeciez pisze, ze 23 w USA, a w Polsce 14.10! A gra bedzie kosztowac 99zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy ten hicior z PS2 byl rowniez w cell-shadingu czy jak to sie zwie? A w tej grze, jest tak, ze pajeczyny spider wywala w kosmos, i nie wiadomo czego one sie tam lapia? Jak ktos gral to niech zda relacje jak to wyglada w praniu, bo po screenshotach nic ciekawego tam nie ma... w sumei to wyglada jak stary spiderman, tylko w oprawie komixowej... aha, i czy jak spadamy na ziemie to sie zabijamy? Czy da rade po ulicach biegac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymagania ma male , wszystko dobrze chodzi i plynnie , rzucanie pajeczyn jest strasznie uproszczone wystarczy nacisnac guzik a on to robi automatycznie i widac czego sie one lapia itp albo gdzie spadaja , walka jest slaba jak dla mnie ale moze pozniej sie rozwinie bo sa rozne upgrady , dziwna troche

szczegolnie wkurza kamera ktora potrafi ustawic sie pod takim katem ze nic nie widac

miasto zyje i mozesz biegac po ulicach itp albo nad nimi , akurat ten aspekt jest zrobiony dobrze czasami mozna poleciec w nie ta strone co potrzeba ale to tylko kwestia treningu , non stop w miescie sie cos dzieje tak jak w poprzedniej grze , sa misje standardowe i bonusowe jak np kogos okradaja a ty mu mozesz pomoc zalezy

tylko od ciebie co wybierzesz itp , wszystko jest utrzymane w komixowej atmosferze

ale jest za bardzo kiddie , jak dla mnie , to jak gta tylko w innej konwencji , przyjemnie

sie gra i jedyne do czego moge sie przyczepic to troche slaba grafa , i chaotyczna walka z frustrujaca kamera

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest MEGA ELO ;o sterownie suX! grafa jest smieszna imo i malo ciekawa, misje jakies z dooopy wziete, poruszanie sie po calym miescie tez im zbytnio nie wyszlo. jest dretwo (klawo) jak cholera (jak to mawial ten z gangu olsena). jak dla mnie to ta gra moglaby nie istniec ;] ogolnie raczej skierowana do mlodszych graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ja instaluje. Jak pogram to dam znac jak mi sie podoba. Szkoda ze krotka... mam nadzieje ze sie zdaze chociaz wciagnac.

 

Wiec tak:

 

Venomem sie swietnie gra. Skacze daleko jak diabli itp (jak chodzi po budynkach to slychac jak okna sie rozbijaja itp). Latanie spiderem jest swietne (raz sie zabilem bo skoczylem z takiej wysokosci ze szok). Gra 10x lepsza od poprzednich spiderow na pc. Mam tera misje, gdzie sie goni tego kolesia co wali wyladowaniami i piorunami (taki swir) gram Venomem. Ciezka jak [ciach!], zawsze mi ucieka. Aha - nie wie ktos jak lapac sie sciany venonem podczas gdy dostaniemy od tego swira? zawsze gdzies lece i spadam. Ogolnie gre polecam kazdemu, latanie spiderem daje duzo przyjemnosci... widac xczego pajeczyny sie lapia, robi rozne fajne ewolucje, mozna wroga na lampe wsadzic (przy pomocy pajeczyny) misje ciekawe (np. wksoczyc babce na samochod i napi eprzac w niego, za szybko jedzie gosciowa). 8/10.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mojego kumpla gra nie dziala (u mnie dziala) - wlacza sie, widac filmik, wchodzi do menu, wciska "start" i sie wylacza gra. Ma najnowsze stery do grafiki (ge force 2). GRA SIE POPROSTU WYLACZA. HELP!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sterowania można się przyzwyczaić, a co do save 100% to jest on [arwie 100% :)

Można zmieniać stroje spider man'a, ale nie da się zmieinać postacia, a niestety głównie o to mi chodzi. Przeszedłem już całą fabułę i moge zamienić SM na Venoma, ale chciałbym żeby dostępne były też inne postaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dla informacji napisze, ze w produkcji jest druga czesc tej gry i prawdopodobnie ukaze sie gdzies w maju.

Już nie mogę się doczekac. USM było bardzo fajne, świetna zręcznościówka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...