Skocz do zawartości
Vincent de Marco

Wysoka Temperatura Gigabyte 6800gt

Rekomendowane odpowiedzi

Mogłeś kupić Leadteka, z tym Gigabyte masz same problemy, a to słaby wynika, a tu znowy temperatury kosmiczne <_<

Obecna temp mojej karty to 61-62 stopni przy blisko 30 stopniach w pokoju (gdy temp w pokoju jest niższa to karta ma poniżej 60 stopni), temp grafiki w stresie raczej nie przekracza 80 stopni :?

 

Jak jest z głośnosścią tej karty bo słyszałem że ten Gigabyte wyje jak suszarka? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś kupić Leadteka, z tym Gigabyte masz same problemy, a to słaby wynika, a tu znowy temperatury kosmiczne <_<

Obecna temp mojej karty to 61-62 stopni przy blisko 30 stopniach w pokoju (gdy temp w pokoju jest niższa to karta ma poniżej 60 stopni), temp grafiki w stresie raczej nie przekracza 80 stopni :?

 

Jak jest z głośnosścią tej karty bo słyszałem że ten Gigabyte wyje jak suszarka? <_<

1544907[/snapback]

to itak masz dosc wysoka temperature, ja mam w budzie ponad 35 stopni czasami a leadtek ma w granicach 50st w idle a stres max 70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to itak masz dosc wysoka temperature, ja mam w budzie ponad 35 stopni czasami a leadtek ma w granicach 50st w idle a stres max 70

1544967[/snapback]

Wysoka temp mojej karty jest przez

- mały pokój, temp powietrza 29 stopni

- nie najlepsza wentylacja obudowy

 

Kupiłem tą kartę niedawno i nie miałem okazji zobaczyć jej temperatury przy normalnej temp pokojowej (ok 20 stopni) bo ciąigle jest wiecej niż 25 :mur:

Pod wieczór jak jest trochę chłodniej to karta ma 56-57 stopni Idle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rdzen w idle 65, w stresie czasem nawet 95.

Dziwne mam chlodzenie fabryczne - tam gdzie jest rdzen nie ma wiatraka, potem heatpipe leci na druga strone i dopiero tam jest maly wyjec. Sami zobaczcie:

1544450[/snapback]

Wiesz co? Tak to jest z kartami chłodzonymi pasywnymi radiatorami. To się za bardzo grzeje, to znowu coś tam. Lepiej wywal to [ciach!]o do kosza i załóż coś lepszego. Ale też dałeś tyłka bo naprawdę mogłeś kupić tego Leadtek'a. Nie obraz sie ale pwenie poleciales na na to ze bedzie cicho chodzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) nigdzie Leadtekow nie bylo a spieszylo mi sie bo sprzedawalem stara karte i nie mialbym co wlozyc do kompa

2) slaby wynik byl spowodowany starym driverem, na nowym mam 4989 pkt, natomiast chlodzenie i tak zmienie pytanie tylko na jakie

3) firmowy wiatrak na Gigabyte rzeczywiscie wyje jak suszarka

Edytowane przez Vincent de Marco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silencery podobno nie sa zbyt dokladnie wykonane, tzn. zostaje szczelina miedzy rdzeniem a spodem radiatora

1545153[/snapback]

to - to fakt, ale złe nie są, ja jak już to bym się martwił słabym chłodzeniem pamięci w szczególności w rev. 2, z chłodzeniem gpu jak dla mnie to całkiem dobrze sobie radzą...... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalozmy ze wezme Pentagrama albo ewentualnie Zalmana... oba warianty maja dodane radiatorki na pamieci, ale za male. Musialbym dokupic jakies osobno, tj. troche wieksze od tych w zestawie, ale jednoczesnie takie, aby zmiescily sie obok Pentagrama/Zalmana. Macie jakies pomysly ?

Moze te:

http://www.cooling.pl/product_info.php?products_id=439

maja 15 mm wysokosci. Zmieszcza sie ?

Edytowane przez Vincent de Marco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...