Skocz do zawartości
d100yec

P3+ Brak Pasty

Rekomendowane odpowiedzi

a pomyśl co ci da sam radiator nieprzylegajacy do rdzenia ? Hmm poduszke cieplną między radiatorem a jądrem??

 

a proc jak proc może sie przegżać - miałęm P3 500 i jak zatarł mi sie mentyl to doszła do 124*C i zaliczył zwieche - tyle widziałęm w logu od MBM5

 

nałóż na to chociaż najsyfniejszą termoprzewodzącą z tych mini saszetek i będzie xxx razy lepiej niż bez

Edytowane przez crazy_martin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podkrecalem 800EB na 996 (tylko w BIOS - takie testy bez hdd) na radiatorku bez pasty (byl glut, ale go wywalilem) i w owym biosie 33C max. Wiec 550 raczej nic sie nie stanie, ale jak poprzednik pisal, daj jakas i bedzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wprawdzie celka 633@798 ale chodzi wogole bez pasty i max 54 przy przyciszonym coolerze tak wiec powinno byc ok tylko sciagnij sobie jakis progs do sprawdzenia temp typu speed fan zeby zobaczyc czy mu nic nie jest

Edytowane przez neocrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komp nie będzie używany wogóle(serwer na slack'u) lecz będzie chodził non-stop. P.S. nie można użyć jakieś innej pasty? Tzn. nie-termoprzewodzącej :D Nawet nie wiecie jak trudno dostać takie [ciach!]o we Wrocławiu. Byłem w 5 sklepach i nigdzie niema. A zamawiać pastę z netu za 3,50zł i do tego płacić 6zł za przesyłkę mi się nie kalkuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...