Skocz do zawartości
b4rtx

Zamiana Karty Graficznej!

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem czyli lepiej kupić 9550xt. Tylko małe pytanko czy jeśli podkręce tą karte i bede kręcił procka to czy zasilacz wyrobi??

Wole mięc 100% pewnosci że nie bedzie dymu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daradzcie mi jakiś do 150zł zasilacz mysle o

Modecom 350GTF-99zł

Chieftec HPC-360-202-DF-150zł

no i może o Modecom FEEL LC-B400-109zł

Dzięki za te odpowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega na duronie 1ghz, 512mb ddram, GeCube 9550XT, jeden twardziel i napęd, (prawie non-stop gra w ET) miał zwykły dołączony z budą zasilacz 300w no-name i nic się nie działo, szedł tak parę miesięcy, teraz zmienia sprzęt więc ten komp sprzedaje, nowy właściciel będzie się martwił czy ten wysłużony zasilacz pociągnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info kupie se pewnie na dniach ten zasilacz teraz tylko szukam taniego 9550XT od GeCube najtanszy kosztuje 325 w proline http://www.proline.pl/shop.php?prodid=4749...05f3132385f4558

Ale w skąpcu są jeszcze inne tańsze wersjie http://www.skapiec.pl/site/cat/14/filtr one też dobrze sie kręcą? i mają podoną wydajnośc do Xt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytalem wszystkim watkow i nie wiem, czy nie chcesz kupic uzywanego, czy osochozi, ale mi sie wydaje, ze w cenie ok.300zł nie ma nic lepszego od 9500PRO, albo 9500@PRO, przeciez ten shit 9550XT sie przy nim chowa. Starsze Rev. z pamieciami 2,8ns mozna jeszcze bylo wykrecic do poziomu 9500PRO jak sie ktos postaral i pomodowal, ale te nowsze to porazka jest przeciez. BIERZ 9500PRO, albo 9500@PRO !

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem znalazłem aukcje na allegro z 9500 i pisze ze są modowanle czy opłaca sie kupywać tą karte? czy moze cos innego?

Na standardowym chłodzeniu duzo taktowania podniósł koleś.

 

Dzienki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie nie zdecydowałem sie kupić tej karty no i juz mi ją wykupili :( ale w komputroniku jest 9500 z 256bitową szyna i 4 potokami. I czy mozecie mi powiedzeć czy te "nowesze" modele też tak ladnie sie moduja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłeś napis: Brak towaru - wyczerpane zapasy magazynowe ?

tu masz za 349.99zł Hercules wersje PRO (8 potoków 256 bit pamiątki)od tego samego sprzedawcy co tamta aukcja, 20 sztuk.

http://allegro.pl/show_item.php?item=58726193

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=58347691

kolejny 9500 pro

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=58660754

HIS 9500 PRO, 1 dzień, 250zł wywoławcza, 450zł kup teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłeś napis: Brak towaru - wyczerpane zapasy magazynowe ?

tu masz za 349.99zł Hercules wersje PRO (8 potoków 256 bit pamiątki)od tego samego sprzedawcy co tamta aukcja, 20 sztuk.

1566175[/snapback]

Te karty co podales nie maja pamieci 256bit, tylko 128bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a czy ten rorton utrzyma jeszcze podkręconego celka 2.4 (mysle ze 3.2Ghz uda mi sie wycisność)?? Mam możliwość kupienia uzywanego chiefteca 1136h 360 watt za 90 z 1.5roczna gwarancja w komputroniku. Dodam ze bym wolał wydać mniej tylko nie wiem jak ze stabilnością.

Wiem widziałem tą aukcje tylko mi by zależało na 256bitowej szynie a więc kupie tego : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58726193 a ten sam sprzedawca sprzedaje jeszcze 9700@pro za nie wiele więcej http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58728110 tylko nie wiem na ile to jest wydajniejsze. Może gość tylko bios zmianił.

Edytowane przez HUD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz zasilke, ktora Ci ten sprzet spokojnie uciagnie to bierz ta http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58611431 . To jest dokladnie to samo co Chieftec 350W, tylko ze prosto od DELTY (Bo dla Chiefteca tez produkuje DELTA) i duzo tanszy. A co do Radeona 9700 to na dniach powinienem miec jeszcze z gwara w Komputroniku to moge spylic za 380 (wysylka gratis). Szczegoly na PW, bo mnie Moderator zjedzie za reklame :-P

 

EDIT:

A chiefteca 1136h sie wystrzegaj jak ognia, bo to shicior. Kiedys sie na niego skusilem to wiec co mowie :) Ten 350W jest o niebo lepszy.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wegług niektórych ten zasilacz jest dobry sam nie wiem co myslec jedni mówią tak drudzy tak zamęt. Kupiłem ten zasilacz bo mi powiedział ze jest dobry i jesli ma taki konfig naprawde to zasilacz utrzymuje wszystko bez problemów (chodźby radka 9800) i tam inne rzeczy mam odwaływac aukcje czy co? Jeszcze nie wiem jaka karte kupić...

Po prostu super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DziubekR1 - powiedz dlaczego chieftec 1136h jest slaby? podaj konkretnie dlaczego, jakos mi sprawuje sie bardzo dobrze, a sprzedaje go z racji bliskiej zmiany na a64 wiec chce juz cos mocniejszego. Tak wiec czekam na konkrety.

 

BTW - proc 2320 mhz 1,9v, plyta, 2x256 mb, dvd, 9800@410/710, wentyl proca, pentagram na karcie, sunon 12cm, chieftec 12 cm, 2x8cm i taki konfig w prime podczas katowania lub w 3dmarku 2k3 mierzac miernikiem wyciaga 3,28v , 5,08v, 11,8v tak wiec nie wiem o co Tobie chodzi a moj konfig w stresie z 300 watt lyka na bank.

Edytowane przez bobson37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z modelem 1136H byla poprostu loteria. Jeden dostal zasilacz, ktory chodzil dobrze, drugi takiego ktory sie sypal. A u innego chodzi srednio. Pierwszy argument jest prosty, jakby byl dobry, to dalej by go produkowali. Tak samo modele od Sirteca, sypaly sie to przestali produkowac, a DELTA dalej robi dla Chiefteca bez zadnych przygod. Drugim argumentem jest glosnosc modelu 1136H, po kilku minutach od wlaczenia kompa szumi naprawde glosno :mad: Po trzecie ma slaba linie +12V, ktora trzymala sie spoko, dopoki nie dalem mu Radeona 9800PRO, bo wtedy spadla do niezbyt fajnego poziomu 11,65V (miernik oczywiscie). Ale tak jak mowilem na poczatku, poprostu ten model jest bardzo "losowy".

 

A co do tej DELTY co polecalem kilka postow wyzej to:

A1700+@2300mhz 1,65V, Fic Au13, CD,CD-RW, dysk 80GB, Radeon 9800PRO@ 450/700, wszystkie wentyle i inne pier... :

3,3V; 3,28V

5V; 5,09V

12V; 12,01V - 12,02V

 

Wszystko stabilne jak skala, a do tego naprawde zadnych roznic miedzy IDLE i Stres, malo tego, zasilacza WOGOLE nie slychac :) Nic dodac nic ujac. Ja jestem z niego baaardzo zadowolony.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh z Twojej odpowiedzi wynika ze opierasz sie tylko na jakis donosach, ja mialem do czynienia z 3 sztukami tego modelu chiefteca i akzdy byl taki sam, czyli dobry. Jak ktos trafil bubel no to trudno to sie zdarza nawet antecowi, topowerowi czy tez innym. Pozdro

 

 

BTW Fajna nawet ta delta, jednak wydaje mi sie ze troche halasuje z powodu wycinanego grila z blachy, gdyby miala taki druciany grill pracowalaby ciszej. Chyba ze ty posiadasz taka z ladnym grillem, na allegro widzialem tylko z wycinanym grilem z balchy. Mozliwe ze chodzi calkiem cicho (opisz jak cicho ;]), moj pc chodzi praktycznie nieslyszalnie, w nocy slysze jedynie wentyl z proca (2k rpm) i dysk samsunga ale to jest raczej halas ponizej 20db

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Co do tego Chiefteca model 1136H to sam mialem jednego i nie bylem zadowolony, a o reszcie poczytalem w opiniach urzytkownikow. BENITO napisal kiedys pokolei od najgorszego do najlepszego i ten model 350W DELTY byl wyzej, a jego opini akurat mozna zaufac. :)

 

2) Ja mam tez nieslyszalnego kompa :) Na grafie wielki radiator ZALMANA, a na procku Arctic fan TC i uwierz mi, ze zasilki nie slychac wogole z odleglosci chyba mniej niz 50cm (jak przylozysz ucho to slychac naprawde delikatny pomruk). Ona ma chyba wpiety ten wiatrak na stale na 5V, albo i mniej, bo nie ma kontroli w zaleznosci od temp., dzieki czemu nie szumi jak sie rozbuja od uzywania :)

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na odp właśnie nie wiem czy nie bedzie chciał dopłaty...

1578872[/snapback]

Jak odpowiednio zapytasz to nie wezmie doplaty, ale mowie, ze trzeba odpowiednio podejsc do tematu B) A tak z innej beczki, jesli bedziesz chcial sie pozbyc tego 4Ti co masz to wal domnie, oczywiscie, jesli cena bedzie dobra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...