Skocz do zawartości
Bhaarth

[acc] Fajne - I Solidne - Torby Dla Laptopa...

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zaczalem sie rozgladac nad jakims fajnym nosidelkiem dla laptopa. Srednio przemawiaja do mnie te typowe torby: czarne, ogromne;) z milionem kieszeni suwakow itp. Gdy sie taka torbe wypelni wyglada jak waz ktory polknal desktopa;) (mam nadzieje, ze ktos czytal malego ksiecia;)

 

Znalazlem jakis czas temu calkiem fajny sprzet u Alienware'a

 

Klik;)

 

 

Do modeli 17" jest jeszcze calkiem ladniutka czarna wersja. Cena w sumie srednio niska, ale jesli jest to wmiare ladnie wykonane...

 

Czy szukaliscie kiedys jakis bardziej "eksluzywnych" nietypowych nosidelek dla laptopa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moze troszke....;) Z drugiej strony jednak IMO duzo lepiej wyglada taka smukla walizeczka niz jakas sakwa jak na wielblada;)

 

No dobra, ale znacie jakies inne fajne "przenosniki"? Widzialem jakies aktowki(?) samsonite na allegro niby do laptopow ale jakos dziwnie to wygladalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe wczesniej tez mialem taka wielka sakwe i faktycznie nie jest to zbyt wygodne i bezpieczne rozwiazanie.

Teraz mam taka, ze tylko miesci w sobie laptopa i do mniejszej kieszeni zasilacz, mysz i jakies dodatkowe male [ciach!]ly. O wiele bardziej chwale sobie takie rozwiazanie, wyglada jak zwykla aktowka na papiery, wiec nie wzbudza zainteresowania i jest bardziej poreczna.

W razie potrzeby poprostu wrzucam calosc do plecaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do swojego laptopa kupilem plecak Jansport Lap Station. Zdjecia do znalezienia w katalogu na stronie producenta ( http://www.jansport.pl/index_1.html ).

 

Coz moge powiedziec o wrazeniach. Duzo podrozuje na motorze i ten sposob noszenia mi bardzo odpowiada. Laptopa wklada sie w osobna komore imitujaca tradycyjna torbe na ramie odpinana na zamek blyskawiczny. Chodzi o to, ze mozna zrobic tak, ze sciagasz plecak z ramion, kladziesz np. przodem na kolana, odpinasz zamek, podnosisz 'klape' plecaka i juz masz dostep do laptopa - poprostu plecak imituje sposob dostepu tak jak w normalnej torbie :] A po cywilnemu - wyglada jak normalny plecak :]

 

Bardzo wygodne - bardzo praktyczne.

Cena? Nie wiem jak w polsce, ale w Dublinie kosztowal mnie 130E.

 

wlasnie znalazlem taki plecak na allegro - http://allegro.pl/show_item.php?item=56787528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TomcioB: fajna:) I ten sklep ma smieszne etui/pokreowiec dla MacaMini.

 

 

@Mic: Widzialem to juz kiedys, fajne tyle ze srednio mi podchodzi plecak. Z drugiej strony jak jest tam wmiare dobrze ten laptop przymocowany to moze go nie "wywale" z plecaka (chociaz zdolny jestem:)

 

@Phoung no tak, ale problem jest taki, ze troche trudno z laptopem w lapach po miescie zasuwac;) A w zwykly plecak... No mozna niby;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam plecak Targusa: (taki http://www.targus.pl/produkt.php?produkt=CN600)

i bardzo sobie chwalę. Bardzo dobrze wykonany. Wygodnie się nosi. W środku ma wyjmowaną kieszeń (etui?) na notebooka. Poza tym dużo kieszeni i można używać jako zwykły plecak. No i nie widać, że się niesie laptopa.

 

W Action kosztował sto paredziesiąt złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj Brat ma torbe Targusa, bardzo sobie chwali ... naprawde ekstra. A dostal razem z Compaq Presario 2500 z Bartonem 2500 i 512 MB ram za 1800 PLN z torba Targusa nowiutka :) W sumie to deal zycia :P

 

Ale wrocmy do toreb :

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Takie cos Dell dodaje za 180 PLN do D810. W sumie bardzo podobny do TR600 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

A może takie coś cała usztywniana i kieszenie jakie potrzeba i jeszcze za tą cenę :)

 

1604400[/snapback]

Kupiłem taką do swojej toshiby i jak dla mnie za te pieniądze to jest świetna sprawa. bardzo praktyczna i z solidnych materiałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dwoch lat uzywam plecaka DICOTA. Nosze w nim juz drugiego notka, jest bardzo wygodny i bardzo mocny. Przez te dwa lata nie ma dokladnie zadnych uszkodzen. Duzo roznych kieszonek, ale w srodku nie na zewnatrz. Laptop w srodku trzyma sie pewnie i bezpiecznie w wydzielonej, wewnetrznej kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez to jest zwyczajny pokrowiec a nie torba czy nosidelko na laptopa ...

1606649[/snapback]

No i bardzo fajny jest taki pokrowiec.Laptop sie nie zniszczy, a calosc mozna wrzucic do kazdego plecaka lub torby i nie widac co sie nosi tak naprawde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...