Skocz do zawartości
victor89

Jak I Gdzie W Bootowalnym Knoppixie 3.1 Ustawić

Rekomendowane odpowiedzi

To co w temacie.. chciasłem sobie odpalić kompa z live cd (w tym przypadku knoppix) i ustawić sobie neta..

 

musze nazwać kompa- KOMP2

Grypa robocza - Homelan

IP - 192.168.0.2

Brama - 192.168.0.1

maska: 255.255.255.0

DNS: standardowe do neo

 

gdzie to wszystko mam wpisać bo nie moge tego za pierona znaleźć :P.. mam jeszcze slaxa, ale on nie toleruje myszki na COM`a :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to tak:

 

musze nazwać kompa- KOMP-2

Grupa robocza - HOMELAN

IP - 192.168.0.2

Brama - 192.168.0.1

maska: 255.255.255.0

DNS: 194.204.152.34

194.204.159.1

 

jeżeli istaniała by taka możliwośc bardzo bym was prosił o to, by została utworzona dyskietka na której będzie zapisana cała ta konfiguracja, zawartość niej przesłana do mnie na maila ( victor89@tlen.pl ).. a ja sobie potem to wczytam i wreszcie odpale neta :]... jak przebiega proces "loadowania" takich ustawień w knoppixie?

 

Serdecznie wam dziękuje za pomoc!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu w ustawieniach sieci tam jest coś podobnego jak w panelu sterowania jak w windows.

1552072[/snapback]

gdyby było, wpadł bym na to :P.. IP, BRAME, nazwe kompa dostępowego i maske już mam wprowadzone (netcard confioguration). Teraz tylko nie wiem gdzie wciepać nazwe grupy roboczej, moją nazwe kompa i DNSy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...