Skocz do zawartości
Mystyczny

Pomocy Windxp Nie Idzie :(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem nowy ale za to zdesperowany bo mi athalon 1800 + nie instaluej mi windowsa xp i zadnych pozostalych zawsze dochodzi do 17 % kopiowania plikow badz dalej czasem wyskakuje slynny niebieski error nie wiem co zrobic ?? a na dodatek jeden z kontrolerow nie czyta mi cdromu ani zadnego urzadzenia na masterze ?? a moja plyta nie pozwala uruchomic inaczej prosze pomozcie powiedzcie co zrobic ? nie mam juz pojecia i trace sily a kompa potrzebuje do pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowy ale za to zdesperowany bo mi athalon 1800 + nie instaluej mi windowsa xp i zadnych pozostalych zawsze  dochodzi do 17 % kopiowania plikow badz dalej czasem wyskakuje slynny niebieski error  nie wiem co zrobic ?? a na dodatek jeden z kontrolerow nie czyta mi cdromu ani zadnego urzadzenia na masterze ??  a moja plyta nie pozwala uruchomic  inaczej prosze pomozcie powiedzcie co zrobic ?  nie mam juz pojecia i trace sily a kompa potrzebuje do pracy

1553945[/snapback]

zbyt chaotycznie, spokojnie jaki system masz,jak są ustawione sekwencje botowania ,może płytka z systemem skopana, co pisze w błędzie,jaka płyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe stawiam że to licencja bazarowa:P Ale mniejsza o to.

Podaj jaką masz płytę główną i jakie napędy i dyski. Potem podaj jak masz skonfigurowane napędy (co jest master a co slave, na którym kanale itd), podaj też konfiguracje w Biosie. To może być źle skonfigurowany BIos, padnięta mobo albo uszkodzony HDD. Podaj więcej szczegułów to spróbujemy coś doradzić.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe stawiam że to licencja bazarowa.

Jesli to taki typ licencji to coz - nie dziw sie ze cos Ci sie sypie... Ja bym obstawial nosnik jesli dochodzi do ilus tam %. A jesli wszystko z CD jest ok, to moze to byc wina glownie HDD. Sprawdz czy nie ma BADOW. Ewentualnie procek / Ram jest za bardzo wykrecony i nie wytrzymuje...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...