Skocz do zawartości
RafalB

Prosze Pomocy Z Plikami Z Emule

Rekomendowane odpowiedzi

mam nastepujacy problem (czytalem archiwum i nic ) mianowicie sciagalem dwie rzeczy gre Drakan (iso) oraz film mad max 3 zostawilem jak zwykle co na caly dzien :

 

przychodze przed chwilą a sciaganie sie skonczylo film sie sciagnal a po grze ani sladu (tzn jest w tempie plik part i dodatkowo part.met.bak a brakuje part.met ; dzis na chwile zabraklo prądu więc moze to od tego)

 

czy moge jakos odzyskac to co sie sciagnelo

 

jestem zrospaczony (czekalem na to dosc dlugo )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nastepujacy problem (czytalem archiwum i nic ) mianowicie sciagalem dwie rzeczy gre Drakan (iso) oraz film mad max 3 zostawilem jak zwykle co na caly dzien :

 

przychodze przed chwilą a sciaganie sie skonczylo film sie sciagnal a po grze ani sladu (tzn jest w tempie plik part i dodatkowo part.met.bak a brakuje part.met ; dzis na chwile zabraklo prądu więc moze to od tego)

 

czy moge jakos odzyskac to co sie sciagnelo

 

jestem zrospaczony (czekalem na to dosc dlugo )

1554146[/snapback]

Uzyj donkydoctor, albo usuń końcówke bak przy tym pliku, tylko wułacz emule. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WAREZ = 1554823[/snapback]

 

To ja zrobie lekki OT sieć P2P jest legalna kiedyś o tym pisano (nie pamiętam strony,) bo chciano to zlikwidowac, otóż dlaczego jest legalna? A dlateog że mozna ściagnąć leglane pliki, a ten co łąmie prawo to już jego sprawa. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No owszem ze przez p2p mozesz sciagan na przyklad distro Linua, labo inne OpenSource... Ale coz...

 

WAREZ jest wtedy kiedy zasysasz programy na ktore musisz miec licencje a uzywasz ich bez licencji ;]

Edytowane przez zavader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...