Skocz do zawartości
Piotr_Ort

Gf 6600 Agp - Ostre Tekstury - Program Usterka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam – mała historia – jestem Mądrym Idiotą lub Idiotą Mądrym – założyłem nowy temat ponieważ chciałem się czymś podzielić a stary został w tyle – tam też dam ten list.

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=142713

 

Mam kompa.- Celeron FCPGA2 1,4 Nhz płyta ASUS TSUL2-C (soket370) zasilacz 300W – miałem grafikę GF2 Ti – wszystko grało dopóki nie dostałem nowej gry „Brothers In Arms oraz Batterfield 2” – nie chciała się odpalić (teraz nie wiem czy z mojej głupoty – spróbuje włożyć starą kartę – mam u kumpla i sprawdzę) i kupiłem GF6600 AGP – nowe gry zaczęły działać ale grafika się waliła „ostre powycinane kontury pojazdów” / Próbowałem różne sterowniki i ustawienia oraz zasilacze chociaż uważałem że 300 W powinno wystarczyć - to nie jest P4 i dlatego nie podpina się dodatkowego zasilania – mocy jest OK - starsze gry chodzą jako tako ale nowe są jak to nazywam pocięte jak „orgiami” – co zrobić: - temat na forum OK. – nic nie pomogło – przekopałem się chyba przez wszystko (ponad 100 stron uf i nic) – podałem się (jestem Idiotą – 20 lat i idiotą) pojechałem do sklepu komputerowego renomowanego nie będę wymieniał nazwy aby nie robić reklamy i oddałem kartę do testowania – a ten idiota to samo karta uszkodzona grafika 3D nie działa – no to ja ją pod pazuchę i do firmy gdzie kupiłem (ABC Data) i znowu do serwisu – a oni za parę dni mówią że karta OK. – ale jest ona mostkowana i dlatego na starszych komp. nie chodzi – to gęba w kubeł i pomyślałem że jestem do [gluteus maximus] – 20 lat w kompach i jeszcze sobie sam kartę do [gluteus maximus] kupił – ale jak to się mówi „szewc chodzi bez butów” i no to ja ją do kompa i dawaj BIOSy i nawet młotkiem - i albo ja albo ona – no i jest rozwiązanie – proste jak drut!!!!!!!!

 

AGP – jak się okazało (jestem Mądry) – przez przypadek – miałem ustawione w biosie AGP4 ale nie działało – patrzę w PowerStrip a tam pokazuje AGP2 – co jest już się zacząłem domyślać – cholera transfer – AGP2 to ok. 500 a AGP4 to ponad 1000 – ale dlaczego w BIOSIE jest na 4.

Ostatkiem sił odkryłem – głupia płyta na Auto ustawia podkręconą magistrale do 108 – wtedy kastruje AGP do 2 / a jeżeli nic nie podkręcę to jest AGP4 (max do 105) i całe wyjaśnienie – sprawdzę jeszcze mojego staruszka GF2 Ti czy bez podkręcenia gierki pójdą jeżeli TAK – to dałem [gluteus maximus] i wywaliłem 4 stówy w nową kartę – nie potrzebnie.

 

a jeszcze jedno - pomoaga na piszczenie karty - po wyłączeniu pdkręcenia proca - przestała piszczeć.

 

UWAGA – nie wierzcie specjalistą – oni nawet z tych super serwisów są jak z programu „USTERKA”

 

Macie coś ciekawego o serwisach - piszcie – może kogoś obronimy przed tymi specjalistami – do których należałem a teraz wiem że nic nie wiem.

Edytowane przez Piotr_Ort

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam podobny proble, i nie wiem jak sie za to zabrać - płyta asus TUV4X S370 z agpx4, celeron 1100 i grafika fx5200 z agpx8, która powinna chodzić na x4, a chodzi na x2 mimo że w biosie ustawiam na x4 to we właściwościach karty widnieje magistrala agpx2, mialem tez tak z moja stara karta gf2 mx400, która mając agpx4 chodzila na agpx2 - co prawda procka kiedys podkręcalem ale teraz jest spowrotem odkręcony :D- czekam na pomoc i rade co z tym zrobić żeby chodzilo mi z agpx4

z góry thx

cieszylbym sie z kontaktu gg - 3778694

czekam na odpowiedz

leto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...