Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

znam doskonale 6 weidera bo kiedys to przerabiałem niestety taki leszczyk jak ja z brzuchem piwnym , kondycją rozwalona używkami nie ma szans na przeprowadzenie całego cyklu , mam 23 lata całe zycie traktowałem swoje cialo jak smietnik , badałem wpływ uzywek na moje cialo i mam efekt , kondycje i sprawnosc fizyczna jak 45 latek heh trzeba sie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> za siebie ostatni dzwonek, jak ktos zna dobre cwiczenia na miesnie pleców i brzucha nie obcizajace kregosłup piszcie i dziekuje za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miales problemy z kregoslupem to do wszystkich cwiczen na silowni proponuje ci pas i nie pas Nike z materialu ale jakis twardy skorzany i zaczynaj malym,i towarami zeby sie nauczyc techniki dobrej, bo przy zlej technice bedziesz naduzywal kregoslupa :/

Ale co tam tylko prawdziwi psychopaci robia martwy po tym jak im wyskoczyl dysk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co tam tylko prawdziwi psychopaci robia martwy po tym jak im wyskoczyl dysk :D

Chyba samobójcy...

A tak wogóle to przemyśl raz jeszcze czy cwiczyć, urazy kręgosłupa to nie przelewki a tu jeszcze chcesz plecy ćwiczyć.

Cóż twój wybór. Ja tam bym nie ryzykował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie przelewki le zalezy co chcesz osiagnac bo jak ni chcesz sie masowac ani rzezbic chcesz poprostu sie posportowac to proponuje Ci basen, bieganie nie sprinty tylko jakis truchcik, rowerek i to o wiele lepsze niz silownia wedlug mnie :) bardzo aktywnie przez pewnien czas sie sportowalem w taki sposob i bylo mi o niebo lepiej niz na silowni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj sie zebrałem do kupy i zrobiłem sobie zdjęcie :? cięzko jest zrobić sobie samemu zdjęcie ale jak na niedzielny poranek to mysle ze dobrze wyszło .troszke widać mój brzusio ale to kwestia porannego śniadania aczkolwiek nie mam kaloryferkabo po co na zime :?

 

http://www.imageuploads.info/uploads/3e9b654264.jpg

 

chciałbym wyglądać tak:

http://members.lycos.co.uk/lbwallstars/galeria/wystepy/3.jpg

 

http://members.lycos.co.uk/lbwallstars/gal.../wystepy/34.jpg

 

http://members.lycos.co.uk/lbwallstars/gal...ficjalne/58.jpg

Edytowane przez Rob187

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście ten trening???Może ktoś go stosuje???

 

"JEST TO TRENING NIEMIECKICH CIĘŻAROWCÓW

METODA TA OBEJMUJE TYLKO WYCISKANIE NA ŁAWIE-ĆWICZENIA OBEJMUJĄ 10 SERII PO 5,4i 3 powtórzenia.

Przed pierwszym treningiem wybierz ciężar z którym normalnie robisz 10 powtórzeń wyciskania na plaskiej ławce i zrób 10 serii po 5 powtórzeń odpoczywająć po jednej minucie.

Pięć dni póżniej zwiększ obciążenie o ok.5%na sztandze i zrób 10 serii po 4 powtórzenia .Przy następnym treningu dodaj znów 5% i zrób 10 serii po 3 powtórzenia .Przy nastepnym treningu wróc do obciążenie z którym robiles 4 powtórzenia i zrób z nim 10 serii po 5 powtórzeń -w tym miejscu zaczynasz cykl od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi taka rzecz ....

ostatnio cwicze sobie znacznie intensywniej ...

no i jak zrobie taki pelny trening cwiczenia po serie w kazdym to potem jestem strasznie zmeczony... doslownie jak siadam to moglbym prawie zasnac..

 

rozumiem ze brakuje mi energii .. ale jak jej dobrze dostarczyc?

wiem ze dieta ale na diete mnie nie stac ... pracuje i wracam dopiero o 17tej a w robocie nie mam warunkow do robienia sobie zarcia a juz napewno nic wyszukaneg ... wiec sie wciaga jakeis kanapki tudziez inne smieci (paczki itp)...

czy picie jakiś napojów energetycznych przed albo bo treningu duzo da?

poradzcie cos ... ewentualnie czy kupic jakis specyfik? a jak tak to co ...

 

wracająć do ćwiczeń na mięśnie pleców podaliście 6 weidera ale to jest bardzije na plecy czy na brzuch bo chce wzmocnić mięśnie pleców ze względów zdrowotnych

6weidera jest oczywiscie na brzuch ... ale z racji sposobu cwiczen obciaza rowniez dolna czesc pleców... nie jest to cwiczenie na plecy... na plecy jest podciaganie szerokim nachwytem .. tudziesz jakeis martwe ciagi itp Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zamiast na siłownie zbieraj kase na operacje plastyczną.. ew. na długie dni spędzone w solarce.. ;]

 

Poza tym IMO półzłotówka lepiej wygląda niz gejmik..

 

1 2 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie carbo i po treningu wypij albo dextroze pamietam jak zaczynalem i pierwszy raz dextroze pilem to dawala mi takiego kopa po treningu no jak kazdy weglowodan ktorym uzupelniasz niedobor po treningu, ale to wcale nie musi byc ze intensywniej cwiczysz :D moze byc przez pore roku ja teraz na czym bym nie jechal to po skonczeniu treningu i nafaszerowaniu sie weglami i innymi dopalaczami jestem jak dentka :D

A co do diety to uwiez mi ze nie jest wcale tak trudno nawet przy skromnym budzecie trzymac :)

-------------------

mechl!k tylko 50 kopiejek taka kuracje se zapodal z rok temu ze wygladal jak stary koksownik (kazdy kto widzial teledyski z rok temu widzial jak go wyje**ło) :D to i lepiej wygladal :D jak sie ma pieniadze mozna wszystko

3 H (hajc hajc hajc) :D

Edytowane przez Andrew^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chaos: mars albo cos podobnego daje b. duzy zastrzyk energii przed silownia:)

 

ogolnie nie dziw sie ze jestes zmeczony:) praca wykancza a do tego silownia. Sproboj wiecej spac. Napewno wiecej niz 8h snu. Ja pod czas cyklu spalem 8h w nocy a potem 4h w dzien bo tak mialem przemeczony oraganizm. Normalna kolej rzeczy:). A z tych energytyzujacych to najlepsze sa pochodne red bulla;] 10 wypijasz i jestes jak na speedzie hahaha

 

50 cent mi sie nie podoba bo ma zajebiste gino:/ za duzo koksiku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piratez -> explain "gino" :>

Gino to skrót od ginomastokomia(chyba jakoś tak sie pisze).Nie pamiętam na czym dokładnie polega ale jes to coś związanego z sutkami mam racje??To polega że coś tam twrdnieje czy coś w tym stylu z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta wlasnie o to chodzi

 

zobaczcie na jego sutki jakie ma wystajace

dzieje sie to przewaznie przez branie koksu lub niektorym to sie samoistnie robi:)

Pamietacie ten filmik "chlopaczki na testosteronie". Na saym koncu jeden z tych chlopakow mial straszna ginekomastie:/

 

na tych zdjeciach tego szczegolnie nie widac ale zobaczcie sobie teledysk candy shop

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ... Piratez .. to mowisz ze jestem zmeczony dlatego ze dobrze cwicze? i sie wymaczam?

:) to dobrze..

 

obecnie jestem w trakcie akcji "Oponka musi odejsc"

no i wreszcie skolowalem sobie drązek ...

Pisalem jakis czas temu ze sobie robie przerwe w silowni .. i tak tez bylo .. w 2tyg nacieszylem sie gitarką i teraz starcza mi 1-2h pykania (swoja droga niezle wyrabia nadgarstki i sciegna w palcach .. wiec tez jakas silowania :D) ..

 

Wrócilem do solidnego treningu ... z głownym celem na sile i poprawe rzezby.. nie chce nasy póki co

Cos mozna brac na wspomaganie spalania tluszczu?

 

Caly czas tez kombinuje zeby sie zapisac gdzies na silownie .. ale silownia na uczelni ciagle zapchana i kumpel mowi ze nie raz musi stac w kolejce zeby wejsc albo wogole nie wejdzie ... wiec lipa ...

z tego co mi sie udalo sprawdzic poki co .. max podnosze jakies 75kg na klate kolo 3ciu razy ;]....

aczkolwiek nigdy nie wyciskalem ... ;] mysle ze solidna laweczka i sztanga dala by mi sporo wiecej niz pompki .. ale co tam..

robilem maly eksperyment. .. opalem rece na wadze w czasie robienia pompek. Co sie okazala .. gdy jestem na samym dole waga wskazuje 70kg przy podniesieniu do góry 60kg :) .. waże 86-89

trening domatora nie jest latwy ;]

 

PS: Redbulle i inne isostary drogie sa w kij .. z tanszych rzeczy to widzialem jakeis powerade'y itp ..

cos z tych tanszych rzeczy jest rownie skuteczne?

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dextroza i carbo nie sa wcale drogie olimp ma dextrojuice za 30 zl a styka na ponad pol miecha

 

i moj ulubiony temat :D

Ginekomastia -rozrost gruczołów piersiowych, czyli ginekomastia, jest to rozrost tkanki gruczołowej sutka. Może on występować w każdym okresie życia mężczyzny i dotyczyć jednego lub obu sutków. Stopień rozrostu bywa różny, od niewielkiego uwypuklenia nie przekraczającego otoczki brodawki piersiowej do wielkości sutka dojrzałej kobiety.

 

 

Ginekomastia posterydowa jest problemem, z którym borykają się nie tylko wyczynowi kulturyści, ale także wiele osób uprawiających kulturystykę amatorsko. Nienaturalny rozrost gruczołów piersiowych będący wynikiem stosowania androgenów może postępować wolno i stopniowo, nie wzbudzając większych podejrzeń. Jednak u wielu osób, ginekomastia posterydowa może rozwijać się bardziej dynamicznie, przybierając niekiedy charakter jednostronny. Jest to wówczas defekt niezwykle widoczny, przysparzający wiele problemów osobistych. Wpływ sterydów na zmiany przerostowe w obrębie gruczołów piersiowych jest niezwykle złożony. Długotrwałe przyjmowanie środków anaboliczno - androgennych prowadzi do ogólnego wzrostu stężenia androgenów we krwi, co pociąga za sobą powstawanie licznych zaburzeń w gospodarce hormonalnej. Organizm, który otrzymuje z zewnątrz dawkai hormonów - stara się bronić na wiele różnych sposobów, jednak każdy z nich, w mniejszym lub większym stopniu, może prowadzić do rozwoju ginekomastii.

 

ale zem sie nawklejal :D

i pare pogladowek nikomu nie zycze takieno ginko jak tn kolo na srodku stronki :(

http://www.gynecomastia.org/content/treatm...nogallery.shtml

Edytowane przez Andrew^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;x heh... niektorzy to maja piersi;/ ja myslalem ze to jest cos takiego ze sutek nie jest taki jak u wiekszosci mezczyzn tylko hmmm taki troche jak u kobiety ze nie jest lol nie weim jak to ujac "caly czas podniecony " :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;x heh... niektorzy to maja piersi;/ ja myslalem ze to jest cos takiego ze sutek nie jest taki jak u wiekszosci mezczyzn tylko hmmm taki troche jak u kobiety ze nie jest lol nie weim jak to ujac "caly czas podniecony " :D

kij z sutami .. kolesie moga staniki nosic :)

 

a co do tych wszystkcih cudownych specyfikow...

co na wspomaganie spalania tluszczu? siakies L-karnityny są si??

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kij z sutami .. kolesie moga staniki nosic :)

 

a co do tych wszystkcih cudownych specyfikow...

co na wspomaganie spalania tluszczu? siakies L-karnityny są si??

piratez i sporo innych osob poleca thermal pro :-) hmm sporo stron wczesniej bylo duzo o tym :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...