Skocz do zawartości
ciano

[pendrive] Chyba Uszkodziłem

Rekomendowane odpowiedzi

Robiłem pełną reinstalację systemu - zapomniałem, że mam do usb podłączonego pendriva i chyba przez przypadek go sformatowałem przy czyszczeniu pamięci. Teraz nie chce on działać. Tzn. podłączam do komputera i jest on widziany przez system, ale nie mogę na niego nic wgrać, bo przy takiej prób pojawia się komunikat - włóż dysk do stacji dysków(!). Co mogę zrobić???

 

PS. Gorzej bo urządzenie nie jest moje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co pokazuje menadzer urzadzen gdy dysk jest podlaczony?-wejdz we wlasciwosci: "masowe urzadzenie magazynujace USB"

 

istnieje jeszcze inna mozliwosc,ze podczas reinstalki zostal zmieniony na logical/primary i teraz ma problem z zaistnieniem

,wiec jaki system instalowales oraz czy bootowales z dyskietki,czy cd-romu,bawiles sie f-diskiem,czy tylko z plytki xp robiles formata wybranej partycji?

Edytowane przez Phuong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze mi: To urządzenie działa poprawnie - Lokalizacja 0 (Flash Disk )

instalowałerm XP z cdroma no i robiłem formata wszystkich partycji (zapomniałem, że miałem go podłączonego do kompa :(()

 

Da się coś jeszcze z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ntfs szybkie

fat32 szybie

ntfs

fat32

 

ale to trzeba wskazac kazdy dysk po koleji-nie opcji wszystkie na raz--chyba :wink:

Edytowane przez Phuong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panel Strowania->Zarzadzanie komputerem->Zarzadzanie dyskami (jakos tak). Pokazuje sie tabelka z danymi wszystkich podlaczonych dyskow (HDD/CD/DVD/USB itp) oraz mozna nimi zarzadzac. Zobacz co tam jest napisane, najlepiej zapodaj screena tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem pełną reinstalację systemu - zapomniałem, że mam do usb podłączonego pendriva i chyba przez przypadek go sformatowałem przy czyszczeniu pamięci. Teraz nie chce on działać. Tzn. podłączam do komputera i jest on widziany przez system, ale nie mogę na niego nic wgrać, bo przy takiej prób pojawia się komunikat - włóż dysk do stacji dysków(!). Co mogę zrobić???

 

PS. Gorzej bo urządzenie nie jest moje :(

1556245[/snapback]

Zapraszam na stronke http://www.dawster.a77.pl/ jesli tam jeszcze nie byles.

Tam znajdziesz odpowiedz na swoj problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...