Skocz do zawartości
kamilo23

Problem Z Oglądaniem Filmów (brak Mi Juz Sił)

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż wczoraj było ok oglądałęm filmy a teraz nie moge. problem polega na tym że jak włącze jakiś film to obraz kolory wszystko jest ok, ale po chwili na nowo chce włąączyć to [gluteus maximus] zbita obraz nasycony kolorami zniekształcony, Pr€bowąlme wszystkie kodeki ip. Pamietam że wcześniej wgrałęm remixy do (sterowniki do nforce2), ale to chyba nie ma nic wspólnego bo chodził już na nik komp od 4 dni.

Druga sprawa kręciłęm procek i pamieci ale nie ma żadnych błedów. Dalęm wszystko na ustawienai stanadardowe i dalej to samo. Siedze przy kompie jużod 8 godzin i szlak mnie trafia. A nie chce mi się od nowa systemu robić bo się mozę okazać że [gluteus maximus].

 

Pomózcie bo mnie [ciach]a szlak tafi. :cry:

 

Edited

CZy może to wina sterowników do karty graficznej

 

Już sam nie mam pomysłu :mur: :mur: :mur:

 

Edited

 

dodam tyle że jak otwozre jakisfilm w Virtualdub to wszystko jest ok wyświetla siępoprawnie a jak w jakimśinnym odtwarzaczu to [gluteus maximus] zbita nawet w tym windowsowym allplayrze i vaplayer :mur: :mur: :mur:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal wszystkie kodeki jakie masz. Absolutnie.

Wrzuc sobie TO:

http://www.afterdawn.com/software/video_so...ers/ffdshow.cfm

 

Wywal wszystkie programy do odtwarzania. Absolutnie.

Wrzuc sobie TO:

http://www.zoom.idg.pl/ftp/download/pc_103...er_06e_plus.exe

 

Wszystko powinno dzialac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe zaloze sie ze uzywasz sterownikow do grafy HD 80.40 ;) sprawdz sobie ustawienia kolor w zakladce overlay (tej dla wyswietlania np filmów)

 

mialem podony problem z tym ze jeden z paramentów zamiast wynosić 1.0 był ponad 3.5 ::>>>

 

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe zaloze sie ze uzywasz sterownikow do grafy HD 80.40 ;) sprawdz sobie ustawienia kolor w zakladce overlay (tej dla wyswietlania np filmów)

 

mialem podony problem z tym ze jeden z paramentów zamiast wynosić 1.0 był ponad 3.5 ::>>>

pozdr

1557237[/snapback]

 

Możesz podać co to jest HD 80.43 bo nie kapuje i w jakiej zakładce. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać co to jest HD 80.43 bo nie kapuje i w jakiej zakładce. :D

1557468[/snapback]

HD80.40 to jest nazwa sterownika do kart graficznych nvidii, z glownym ukierunkowaniem na GF6 i 7

 

LINK

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...