Skocz do zawartości
kamilo23

Nforce 4 Vs Nforce 2(remix)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie o co chodzi z tymi sterownikami bo sa do nforce 4 i remixy do nforce 1 i 2.

 

Ostatnio tak z ciekawosci zainstalowałem najpierw remixy i wszystko chodziło wsio, a potem te do nforce 4 i nagle przy instalacji dzwięku zawsze instalator sie wyłancza i restart kompa nastepuje. No to ja znowu chce zainstalwoac te remixy i to samo restart. Jak to mówia polak :mur: ..... Zrobiłęm na nowo system.

 

 

I tu moje pytanie co zawsze powinieniem instalowąć bo mam nforce 2 . :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZLOWIEKU!!

 

Jesli masz NFORCE 2 to instalujesz sterowniki NFORCE 2!

NFORCE to rodzaj Chipsetu plyty glownej.

* NFORCE 2 = Socket A

* NFORCE 4 = A64.

jesli chcesz zainstalowac sterowniki do chipa 64 bitowego, posiadajac procesor 32 bitowy i platforme 32 bitowa to nie dziw sie ze masz restart...

 

MYSLCIE - WSZYSCY - BLAGAM !

Edytowane przez zavader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZLOWIEKU!!

 

Jesli masz NFORCE 2 to instalujesz sterowniki NFORCE 2!

NFORCE to rodzaj Chipsetu plyty glownej.

* NFORCE 2 = Socket A

* NFORCE 4 = A64.

jesli chcesz zainstalowac sterowniki do chipa 64 bitowego, posiadajac procesor 32 bitowy i platforme 32 bitowa to nie dziw sie ze masz restart...

 

MYSLCIE - WSZYSCY - BLAGAM !

1557503[/snapback]

Racja ale po tym jak te sterowniki nforce 4 nie dały się zainstalowąc to takze te remixy :mur:

 

 

zawsze warto spróbować= tylko potem trzeba nowy system orbić :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty piszesz? Po co instalowac sterowniki do platformy 64 bitowej skoro masz platforme 32 bitowa? To NIE MA PRAWA dzialac?

1557759[/snapback]

Źle mnie zrozumiałeś chodzi mi oto dlaczego w czasie kiedy nie dało rady zainstalowąć tych nforce 4 , to tych remixów takżę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...