Skocz do zawartości
8-Freez-8

Podwójna Moc W Zasilaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam do końca nie wiem czy w dobrym dziale umieszczam me zapytanie ale żaden inny się do tego raczej nie nadaje [ rym przypadkowy i nie zamieżony :P ]. No więc kupiłem sobie niedawno płyte główną Asusa A7V600-x no i odrazu wziołem się za podkręcanie pamięci i Proca. Po podkręceniu gdy zapodaje bardziej wymagającą gre np Battlefield 2 jush przy wcztywaniu z dość cichego kompa robi mi się kombajn tzn. wiatrak w zasilaczu pracuje 2 razy głośniej i szybciej a gdy wyłącze gre lub zminimalizuje to wraca do poprzedniego stanu i moje zapytanie brzmi czy moge ponieść jakieś konsekwencje finansowe bo np spali mi sie zasilacz, czy moge programowo spowolnić prace zasilacza i czy to dobry znak jest ze tak głośno chodzi i dzięki temu się nie spali. Nie podam niestety modelu zasilacza bo nigdzie na nim nie pisze to raz a 2 zamieniłem go sobie gdy dostałem kompa by sprzedać go na części więc tak naprawde za dużo o nim nie wiem. Jedyne co moge powiedzieć o nim to to że jest cholernie ciężki i moge do niego podłączyć 6 urządzeń [ dysk cd ].I czy wogle ktoś spotkał się kiedyś czymś takim. Z góry dziękuje za jaką kolwiek pomoc.

Mój sprzęt :

Asus A7V600-X

Athlon xp 1.7

2x256mb Kingston 3200

Radeon 9500 [non pro]

Edytowane przez 8-Freez-8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. nie ten dział :mur: co to ma wspolnego z extreme? Oo

2.jak właczasz gre zwieksza sie pobor mocy grafy i proca wiec zasilator pobiera wiecej prądu

3. jak jest ciezki to dobrze ... chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...