Skocz do zawartości
spiderman6666

Słabe oc Prolinka ti 4200 64 mb

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie jak w temacie cos mi sie ten prolink cienko kręci narazie wykreciłęm na 280@560 i przy takim taktowanu wycisnełem 10662 pkt ale o takim taktowaniu jak wofek to moge zapomniec :evil: i tu pytanko do wofka masz jakies radiatorki na pamięciach >??? i co zrobiłes ze tak go wykręciłeś troche głupie pyanie ale kto pyta nie błądzi :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Co ja moge powiedziec o oc tej karty hmmm...mianowicie podkrecilem ja na 300/600 i zadnych problemow 3dmarki przechodzil bez problemow...gralem i nic zero zwieszki czy artefaktow... wiecej narazie nie prbowalem,ale i tak normalnie pracuje na nominalnych ustawieniach tylko procek podkrecony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie jak w temacie cos mi sie ten prolink cienko kręci narazie wykreciłęm na 280@560 i przy takim taktowanu wycisnełem 10662 pkt ale o takim taktowaniu jak wofek to moge zapomniec  :evil:  i tu pytanko do wofka masz jakies radiatorki na pamięciach >??? i co zrobiłes ze tak go wykręciłeś troche głupie pyanie ale kto pyta nie błądzi  :roll:

Nie pisz tego, jak tu zajrzy gengiskhan to będzie jatka :D :D :D . Ale tak na poważnie to rozumiem że jedziesz na FSB 154, jakie masz AGP - może trochę za duże.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie sa pamięci, bo z tego co wiem i widziałem to last time prolink montuje w tych kartach zamiast hynixów co spokojowo na start chadzają na 300 samsungi dla których to już jest zwykle nieosiągalna wartość

pozdro

ps

prolinki się fajnie kręcą i fajny mają stosunek cena/jakosc i cena/ kręcalność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie pamięci są sa zasłabe. U mnie chodzą max. na 615 bo wyżej zaczynają pojawiać się dziwne żeczy. Chip max. kręciłem do 320 i wszystko ok. ale przyrost wydajności niewielki. A co do wyniku w 3dmarku to coś ponad 11K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki za OT wczoraj nabylem MSI G4 Ti 4200 64 MB VIVO z hynixami 3,6ns

co o niej sadzicie ?? bedzie sie dobrze krecic??

Kręć to zobaczysz, powinna iść tak jak moja lub lepiej. Ale to zależy od wielu czynników.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z doswiadczenia wiem ze prolinki sie nieco gorzej podkrecaja od konkurencji

masz kiepskie doświadczenie jak tak uogólniasz

gf2ti kiepsko faktycznie

ale gf4ti na hynixach b.dobrze się kręciły ale widać że zmienili pamięci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie ale moze jeszcze nic straconego bo moze uda mi sie wymienic na model z hynixami jak tylko taką dostaną na sklep 

dzięki za wszystkie odpowiedz 

 

pozdro 

 

Spider

Ja mam Samsungi 4ns bez radiatorów ! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie ale moze jeszcze nic straconego bo moze uda mi sie wymienic na model z hynixami jak tylko taką dostaną na sklep 

dzięki za wszystkie odpowiedz 

 

pozdro 

 

Spider

Ja mam Samsungi 4ns bez radiatorów ! 8)

Mój forsiak ti4200 128mb też jest na samsung'ach 4ns, idzie na ok. 620 mhz, wynika z tego że 'kręcalność' karty raczej zależy od serii, karty jednego producenta mają większą powtarzalność, innego mniejszą

http://www.bench-house.com/article.php?oli...&form22=+Go%21+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamięci to druga rzecz w kolejności na którą zwracam uwage przy zakupie karty (pierwsza jest producent).

 

z doswiadczenia wiem ze prolinki sie nieco gorzej podkrecaja od konkurencji

Zazwyczaj tak, ale nie jest to regułą. Zdarzają się takie modele gdzie Gainward się chowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...