Skocz do zawartości
piorun182

Czy Jest To Mozliwe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam zapytanie: czy jest mozliwe ze po włozeniu do kompa radeona 9800 pro sapphire temperatura procka wzrasta? U mnie tak sie dzieje. Najgorzej jest w grach gdy temp CPU dochodzi nawet do 78 stopni przy Athlonie xp 2.6. Do tego czasem sie zawiesza komp ale tylko grajac w KOTORA2 w innych grach sie nie wiesza. Niepokoi mnie ta wysoka temperatura. Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam zapytanie: czy jest mozliwe ze po włozeniu do kompa radeona 9800 pro sapphire temperatura procka wzrasta? U mnie tak sie dzieje. Najgorzej jest w grach gdy temp CPU dochodzi nawet do 78 stopni przy Athlonie xp 2.6. Do tego czasem sie zawiesza komp ale tylko grajac w KOTORA2 w innych grach sie nie wiesza. Niepokoi mnie ta wysoka temperatura. Co wy na to?

1559776[/snapback]

Jaki masz zasilacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logica 400W dopiero go załozyłem bo wczesniej mialem Codegona 300W i od razu po wsadzeniu tego radka padł mi  :rolleyes:

1559820[/snapback]

To jest model LC-B400 z pasywnym PFC?

 

A jaką temperaturę miałeś przed zmianą grafy i czym chłodzisz tego AXP.

Sprawdź czy powietrze wydmuchiwane przez zasilacz nie jest gorące, może to on Ci się grzeje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest model LC-B400 z pasywnym PFC?

 

A jaką temperaturę miałeś przed zmianą grafy i czym chłodzisz tego AXP.

Sprawdź czy powietrze wydmuchiwane przez zasilacz nie jest gorące, może to on Ci się grzeje.

1559888[/snapback]

 

To jest ten zasilacz, a wydmuchiwane powietrze nie jest gorace ale cieple, powiem nawet iż ogrzewa dłoń. :lol:

Ups zapomnielem dac linka :D

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=55719663

oto on

Edytowane przez piorun182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek 9800pro to niezła grzałka i potrafi mocno atmosferę podgrzać.

Zasilacz wymieniałes razem z radkiem i wydajność jego wentli może być mniejcza niż poprzedniego codeshita.

Ale swoja drogą to chłodzenie na procu masz maksymalnie koślawe.

Max w stresie powinieneś mieć do 55*C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek 9800pro to niezła grzałka i potrafi mocno atmosferę podgrzać.

Zasilacz wymieniałes razem z radkiem i wydajność jego wentli może być mniejcza niż poprzedniego codeshita.

Ale swoja drogą to chłodzenie na procu masz maksymalnie koślawe.

Max w stresie powinieneś mieć do 55*C.

1559960[/snapback]

 

Ja mam chłodzenie box Cały procek jest w wersji box nic nowego tam nie pchalem i nie bede narazie bo mam gwarancje jeszcze na rok niecaly. Musze jakoś inaczej to ochłodzic tylkojak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...