Skocz do zawartości
Omi1

Najlepsza Karta Do 800zł

Rekomendowane odpowiedzi

po co ktos ma zamawiac na allgero jak w sklepie 20zl taniej .......

1568402[/snapback]

fakt wydaje sie logiczne ze allegro zbiera kasę za sprzedawanie w związku z tym na allegro jest drozej... czekam na opinie po zakupie...

 

Gucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nadal czekam na karte <_<

zamowilem w sklepie (kilka postow wyzej pislame juz ze to nie pierwszy moj zakup u tego pana..) niestety przesylka idzie poczta (brak kuriera w opcjach <_< ) i moga prze to wyniknac jakies opoznienia a ja musze siedziec na antycznej karcie :mur: odezwe sie natychmiast jak dostane paczke

 

ps. nienawidze poczty polskiej, tam nic nigdy nie nie jest na czas!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ze post pod postem ale chcialem sie pochwalic ze karta doszla dzisiaj pooznym popoludniem, jest to tak jak bylo powiedziane gf 6800 od gigabyte za mniej niz 800 zloty B) Oczywiscie to pelny box + gwara 36 miesiecy :D

 

ps. dopiero ja wypakowalem i przetestowalem bo wczesniej brakowalo czasu :rolleyes:

 

edit:

 

w przypadku karty z tego sklepu nie trzeba aktualizowac biosu zeby miec pelne 12 :D

Edytowane przez Kimura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Jakos na allegro ta karta GF 6800 za 760zł wisi juz kilka dni i nikt zadnej sztuji nie kupił a przy tej cenie to powinna isc momentalnie...

 

Patrząc na inne aukcje gdzie w tej cenie ludzie kupują 6800LE to jest to conajmniej dziwne...

1567481[/snapback]

Wcale nie.Kazdy normalny czlowiek by wybral Asusa 6800LE niz tego GF za 700 iles tam,chociaz niby to jest pelny,ale prawda jest taka,ze chyba jeszcze nikomu nie udalo sie trafic na niemodowalnego asusa le chociaz o 4 potoki a wiekszosc osob trafia na wersje,gdszie mozna odblokowac 8 uzyskujac tym samym 6800gt wiec nie ma normalnie lepszej karty za ta cene.Byla wielka okazja kupno takowej za 673 zl i koles wrecz zarzekal sie,ze da sie odblokowac 12 a bardzo prawdopodbne,ze i 16,wiec bez zastanowienia wzialem ta karte i bede ja mial juz za kilka dni.Nie dosc,ze cena ultra niska (najnizsza w kraju),dostaje sie gwarancje min pelnego gf6800 to jeszcze nie placi sie za przesylke.W dodatq, niettrzeba po zamowieniu odrazu wplacac,poki koles nie dostanie karty do reki wiec masakra.Jedyna wada to to oczekiwanie.Ja nawet nie zastanawialem sie i bralem w ciemno i napewno nie pozaluje,tym bardziej,ze po 1 dniu bylo 10 sztuk a 2 dni pozniej zostala tylko jedna (aukcja trwala ok tygodnia) i mi sie udalo wziac ta ostatnia http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57515568.

Fart jak nic.Ci co nie brali z tego zrodla co wlasnie podalem niech zaluja,a potwierdze to 10 krotnie jak dostane ta karte.Pozoistaje mi odliczac czas :> Juz zacieram raczki

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ze post pod postem ale chcialem sie pochwalic ze karta doszla dzisiaj pooznym popoludniem, jest to tak jak bylo powiedziane gf 6800 od gigabyte za mniej niz 800 zloty  B)  Oczywiscie to pelny box + gwara 36 miesiecy  :D

 

ps. dopiero ja wypakowalem i przetestowalem bo wczesniej brakowalo czasu  :rolleyes:

 

edit:

 

w przypadku karty z tego sklepu nie trzeba aktualizowac biosu zeby miec pelne 12  :D

1569720[/snapback]

Ja zamowiłem wczoraj w ARCHE a dzisiaj dzostałem info ze ten gigabyte jest w dostawie i wysyłka się przedłuzy. Dziwne to troche bo na allegro jest stan ponad 40sztuk...

 

Co do kupna 6800LE i modowania to najtaniej w sklepie widziałem za 730zł + 60 zł za sprawdzenie modowalności. Na allegro owszem trafiają się takie rodzynki za 673zł z 12potoków minimum ale jakoś wolę dołożyć 80zł i mieć "oryginalne" 12potoków/5v bo za zmodowane 6800LE nikt mi nie dołozy złotowki przy sprzedazy karty nawet jak będę zapewniał ze karta chodzi jak 6800GT.

 

Podobnie było jak kupowałem GF6600- wszyscy krzyczeli ze da się kręcić na 500 i to prawie będzie GT a się okazało ze napięcie zbyt małe i do dzisiaj nikt nie rozgryzł jak zmodować bios zeby podniesc napięcie(oczywiscie mozna wgrac bios od sparka ale ja tak nie chcę robić).

 

Dla mnie załozeniem było wydać niewiele kasy i miec szybszą kartę od GF6600 a ten Gigabyte 6800 nie kręcony/modowany jest szybszy od 6600GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

znalazłem dziś na allegro coś takiego: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58953431

 

jak dla mnie wydaje się to super oferta, tylko czy to nie jest jakaś lipa? Bo nawet 12 potoków i 5 vertexów to nieźle ;) A sprzedający www_arche_net_pl wydaje się być zaufany (to ten od arche.home.pl ?), mam rację? i gwarancja 36 miesięcy :o np użytkownik juhas na allegro daje 12 miesięcy. Coś mi tu troche dziwnie to wygląda, a wam? Coś mi się wydaje że ją wezme :]

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to ten sam co arche.home.pl ale przeciez to 6800LE czyli 8 potokow/4v...

1570449[/snapback]

Podobno wszystkie asusy się modują na 12/5, a niektóre na 16/6 więc liczę na to że 12/5 będę miał napewno :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kimura ja kto trzeba aktualizować bios w innych 6800 zeby mieć 12 potoków ???

1570409[/snapback]

Pewna partia (prawdopodbnie chodzi o pierwsze wersje, te ktore leza w innych sklepach za ponad 1000 zloty :lol: ) tych kart miala cos nie tak z biosem i aby miec wszytkie 12 potokow nalezalo zaktulizowac bios karty. Jeszcze przed przyjsciem karty postanowilem poszukac stacji dyskietek i navet pobralem odpowiedni bios ze strony gigabyte ale po zainstalowaniu karty okazalo sie ze jest to niepotrzebne poniewaz karta standdardowo miala pelne 12. Ucieszylo mnie to poniewaz moj naped A jest w [khmm..] nieciekawym stanie :lol:

Jesli chodzi o pozostale potoki to odblokowalem wszytkie, przejechalem smakriem 2003 i wyjalem 9800 z drobiazgami, oczywsicie karta nie byla podkrecona navet o 0,5 hz :-P wiec mam jeszcze szerokie pole do popisu szczegolnie sadzac po tem. karty ktora po skonczeniu smarka miala tylko 53 °C (oczywiscie na tylnej czesci radiatora zainstalowany jest [bezinwazyjnie] papst 80 mm)

Sprawnosc odblokowanych potkow oceniam na jakis 90-95 % poniewaz w niektorych testach pojawily sie kropeczki i tylko kropczeki (nie bylo ich wiele ale jednak byly), jesli chodzi o testy na grach to pobawilem sie tylko w Xpand Rally i dodatek do Painkillera, obydwie ze wszytkim co oferowaly na max dzialaly perfekcyjnie i nie zauwazylem tych legendarnych juz "zaciec" czy "freezow", dodam ze uwyzam driverow ze stony gigabyte ktore nie wiem czy byly przez nich modyfikowane ale napewno wypakowane i ponownie spakowane rarem.

To wszytko co moge powiedziec aktualenie o karcie, jesli ktos palnuje ostra gre w Joint Operations Typhoon Rising to chetnie z nim pogram :rolleyes:

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez jak Kimura kupilem Gigabyta 6800 w tym samym sklepie.

 

Odblokowalem potoki i verteksy, mam 16/6. Widze w 3d markach (2003 i 2005) drobne kropeczki, ktore absolutnie nieprzeszkadzaja w graniu.

Przed podkrecaniem karty zakupilem male chlodzenie. Zamontowalem na plecach tego GF wiatrak 80x80 Zalmana, ktorego podpiolem pod regulator Obrotow. Jestem w fazie testow w OC, w power stripie zaczyna brakowac suwaków :) Jak narazie bez artow i zwiech: 425/850

3D Mark 2001SE - ok 23,000 3D Mark 2003 - 13,200 3D Mark 2005 - 4790 Pkt

 

Krece dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie, czy jest mozliwosc sprawdzenia u arche modowalnosci kart ?

i co uwazacie za lepszy wybor leadteka 6800 czy asusa 6800le modowalnego, warto w przypadku leadteka doplacac te ~100 zł? Planuje modowanie tej karty @ 16/6 + intensywne oc

Edytowane przez f1zZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie, czy jest mozliwosc sprawdzenia u arche modowalnosci kart ?

i co uwazacie za lepszy wybor leadteka 6800 czy asusa 6800le modowalnego, warto w przypadku leadteka doplacac te ~100 zł? Planuje modowanie tej karty @ 16/6 + intensywne oc

1570987[/snapback]

Do mocnego OC to chyba leadtek

dzisiaj ciekawy artykuł na xbit o 6800GT PCIE:

 

http://www.xbitlabs.com/articles/video/dis...k-px6800gt.html

 

chodzi na 450/1200 :)

 

 

 

Ja nie zamierzm bardzo kręcic tego gigabyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja juz wolabym kupic ta karte z arche za 640zl(poza allegro pewnie jakies 625 ) i miec 175zl w kieszeni ....a w sumie i tak jest duza szanasa na 16 potokow bo oni na pewno nie przebieraja kart jak ci z quatrona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sądzicie lepiej 6800 Od Leadteka czy 6800 Od Gigabyte;a ?

1575911[/snapback]

Raczej do OC leadteka, juz sprawdziłem mojego gigabyte i jak na razie kompletnie nie da się modować/podkręcać.

Moze to wina napięcia rdzenia tak aby karta się nie grzała przy pasywnym chłodzeniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc i pozdrawiam wszystkich ktorzy maja takie same problemy,

 

jestem kolejnym , który przymierza sie do zakupu GF 6800.

 

drodzy koledzy :P to co radzicie?

 

lepiej pełny 6800 czy LE?

 

ja do tej pory myslałem o Leadteku 6800 od arche... jednak chcialbym żeby moj GF chodzil na 16/6...

 

co jest zatem najrozsądniejszą propozycja z w/w?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc i pozdrawiam wszystkich ktorzy maja takie same problemy,

jestem kolejnym , który przymierza sie do zakupu GF 6800.

drodzy koledzy :P to co radzicie?

lepiej pełny 6800 czy LE?

ja do tej pory myslałem o Leadteku 6800 od arche... jednak chcialbym żeby moj GF chodzil na 16/6...

co jest zatem najrozsądniejszą propozycja z w/w?

1576286[/snapback]

Dzisiaj juz wiem ze szukał bym taniego 6800LE z gwarancją 16/6 - taniego mam na mysli ~700zł.

 

Przetestowałem dokładniej tego Gigabyte 6800 (kupionego w arche za 740zł) i teraz chodzi 12/6 (+1 vertex:) 380/780 i to mi wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie modowalny 6800 le to dobry wybor tylko jest male ale, jesli przyjrzec sie dokladnym zdjeciom kart 6800le >> 6800 >> 6800 GT (wersja 128) to mozna zauwazyc pozornie niewielekie roznice w budowie i zastosowanych elementach.

Ja tez do tej pory myslalem ze te karty roznia sie tylka iloscia potkow wadliwych i dobrych ale tak naprawde wspolne to one maja tylko PCB i w wiekszym lub mniejszym stopniu walniety gpu.

A jesli chodzi o te wpleni modowalen 6800le to jest to jeden wielki mit! bo jesli te potoki bylyby sprawne to czy nvidia klasywfikowalalby karty jako odzuty i przeznaczala na le ?? Zresza powiedzice mi czemu osoby jeczace ciagle na zwiechy, czarne ekrany i freezy to w 90 % uzytkownicy zmodowanych i podkrecocnych le ? odpowiedz jest prosta ! Karty z serii LE byly, sa i beda uszkodzone a jedyne wpelni sprawne potoki to te podstawowe.

Lepiej kupic karte z serii 6800 i miec stuprocentowo dzialajace 12 potkow (a moze cos wiecej tak jak ja) nic pieperzyc sie z LE. @ChyeNNe poczytaj troche skomlenia uzytkownikow LE to zrozumiesz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie modowalny 6800 le to dobry wybor tylko jest male ale, jesli przyjrzec sie dokladnym zdjeciom kart 6800le >> 6800 >> 6800 GT (wersja 128) to mozna zauwazyc pozornie niewielekie roznice w budowie i zastosowanych elementach.

Ja tez do tej pory myslalem ze te karty roznia sie tylka iloscia potkow wadliwych i dobrych ale tak naprawde wspolne to one maja tylko PCB i w wiekszym lub mniejszym stopniu walniety gpu.

A jesli chodzi o te wpleni modowalen 6800le to jest to jeden wielki mit! bo jesli te potoki bylyby sprawne to czy nvidia klasywfikowalalby karty jako odzuty i przeznaczala na le ?? Zresza powiedzice mi czemu osoby jeczace ciagle na zwiechy, czarne ekrany i freezy to w 90 % uzytkownicy zmodowanych i podkrecocnych le ? odpowiedz jest prosta ! Karty z serii LE byly, sa i beda uszkodzone a jedyne wpelni sprawne potoki to te podstawowe.

Lepiej kupic karte z serii 6800 i miec stuprocentowo dzialajace 12 potkow (a moze cos wiecej tak jak ja) nic pieperzyc sie z LE. @ChyeNNe poczytaj troche skomlenia uzytkownikow LE to zrozumiesz  :lol:

1576558[/snapback]

takich farmazonów to ja dawno nie słyszałem 8O :rtfm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...