Skocz do zawartości
Gość Dawidsfuturx

ATI Radeon X800 GT

Rekomendowane odpowiedzi

sory yotomeczek - ale... jakos nie robi to na mnie wrazenia - ja mialem podobnie na zwyklym pentagramie AlCu - wiem, ze mniej, ale bez przesady zeby o te 2mhz "walczyc" z kupnem/robieniem i zakladaniem wc na gpu...

u ciebie polecial radzio na 591/576 u mnie na 589/564 - ty masz zmyslne WC (fajne, ale po co - cisza - wiem, ale cos ponadto? ) ja tanie AC - glosniejsze, ale tez wydajne

 

niemniej - gratulacje wyniku

1675975[/snapback]

yy .. o ile pamietam to jest forum o overclockingu ..

a nie o zagladaniu komus do kieszeni ...

nie robi na tobie wrazenia to sie nie odzywaj ...

albo jak jestes taki cfany to zrob te 591/564 ... i powiedz ze jestes lepszy...

nie wiem czy wiesz ... ale karty maja rozne oc .. i bez wc karta Yoto moglaby smigac slabiej ..ale jako ze je ma to czemu ma go nie wykorzystac?

wielu ludzi sie czesto czepia o cene WC... zapominajac o jednym .. raz kupione wc potem zostaje na kolejne zmiany platform... ewentualnie sie zapinke na blok zmienia ...

a z innej strony to pamietaj ze dla niektórych CISZA jest bardzo wazna ... i to ze ty lubisz miec huragan nie znaczy z inni tez ...

twoj komentarz wogole jest nienamiejscu, nielgoiczny i lolowy imho ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co mam zrobic - skasowac tamtego posta?

mam to gdzies ze to sie tobie nie podoba co napisalem

napisalem takze, ze mam nadzieje, ze go nie urazilem i ze faktycznie cisza jest bardzo wazna co mi imponuje - ale nie takty

przyznalem tez,ze nie bralem pod uwage jak mogla sie krecic jego grafa bez wc.

odczep nie i nie szukaj zaczepki bo mam to w [gluteus maximus] i tyle

co do wc - tez mam, ale tylko na procu i co na to powiesz? pewnie nic, bo masz to tak samo gdzies jak i ja

 

yotomeczek - jesli cie urazilem, to sory - nie chcialem

 

a teraz nie robmy juz syfu chociaz w tym topicu - zeby nie wygladalo to jak w wiekszosci tematow na tym forum ; i wrocmy do kart graficznych

Edytowane przez chase1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coment

mowi ci moze cos taka dluga nazwa - RADEON X800 XT Platinum Edition ??

albo powiedz chociaz, czy probowales kliknac na linka z wynikiem - tam masz wszystko napisane

1676110[/snapback]

"Sapphire X800 XT PE Fully modded" - cytat z linka (tak umiem, je otwierać) - tylko zauważ, że powyżej w syganturce yotomeczek ma "X800gt @ 12 potoków" - stąd moja wątpliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Sapphire X800 XT PE Fully modded" - cytat z linka (tak umiem, je otwierać) - tylko zauważ, że powyżej w syganturce yotomeczek ma "X800gt @ 12 potoków" - stąd moja wątpliwość.

1676223[/snapback]

to teraz wyboraz sobie ze zarówno x800xt pe i gf6600gt któe ma w podpisie to jego poprzednie grafy :> i Yotomeczek cieszy sie w podpisie wynikami z nich :P

 

na tej samej zasadzie mam w podpisie jeszcze swoje stare wyniki z 9800pro .. bo byly calkiem przyzwoite

 

@chase1: jakis nerwowy jestes chlopie

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh - to chyba przez ten dzisiajszy glupi dzien w pracy i nie do konca zaliczony projekt na uczelni....

 

co do "wspominania" starych graf - wie ktos gdzie mozna szukac v-modow na gf4mx440SE 64/64 (tu na forum nie znalazlem nic do mojej starej sztuki)

Edytowane przez chase1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

kurde zabrałem sie za modowanie, no i narazie [gluteus maximus] cłąy czas 8p, a mam 0532, czyli niby modowalna, ze starszych dostaw, Szkoda ze poprzedni "wąłsciciel" bawił sie lutownicą, a nie poinformował mie o tym

nie pnapisze kto to, bo nie chce nikomu złej opini robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reaktiv - moze ten twoj asrock cos nie teges

u mnie jak i u kumpla na abicie nie ma zadnego problemu ze sterami

1678592[/snapback]

 

Asrock? :o asus raczej....:P wczesniej mialem ECS'a i bylo to samo :o moze to cos w winie nie teges :/

 

Hmm a w jaki sposob moge zmodulowac swoja grafe na 12 potokow?? :> bo jestem w tym malo obeznany, i czy taki proces jest trudny/niebezpieczny tzn czy latwo jest zrabac grafe?

Edytowane przez Reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie - nie pomylilem sie - w koncu asus to to samo co asrock => jedyna roznica to cena

jak probowales juz na kilku sprzetach i zawsze dawales ta sama winde, to rozwiazanie jest proste - masz walnieta instalke, albo jakies inne stery ktore do tego dodajesz - poszukaj inne

 

o modowaniu bylo juz pisane sporo, fotki tez byly -> trzeba sie troszke cofnac

nic nie zrabiesz - poprostu bedzie nadal chodzila na 8, badz juz na 12p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

kuzw@, nie wiem, moze mam lakier do [gluteus maximus]

jest to jaksi akrylowy, se srebrem, wiec powinien byc dobry

aha czy na tym laser cucie nie moze byc ani troche tego shitu? nie chodzi mi o łaczenie przez laser cuta, tylko obok, a na laser kacie poprostu jakies zabrudzenia z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy tego stworka ze 128mb :> zamówiłem już kompa

z tym potworkiem i chciałbym się dowiedzieć jak wam chodzą gry, na jakich gracie detalach itp. bardzo mnie to ciekawi. bo aktuanie jeszcze posiadam geforca 2 :D

Edytowane przez YoMeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja odnośnie tego pytania. Jedyna gra w jaką gram to NFSU2. Podczas grania nieregularnie wystepuje efekt spowalniania, takiego rwania klatek. Mam Sapphire 128MB, niestety niezmodowaną, ale ustawioną na 560 i 390MHz. Gram w rozdzielczości 1280x1024 (LCD) z prawie maksymalną ilością detali i przez większość grania jest ok tzn. 50-60 klatek. Raz na kilka minut występuje efekt spowolnienia do 20 klatek na okres 2-3 sekund, a raz na godzinę efekt całkowitego zatrzymania na 1 sekundę. Potem wszystko wraca do tych 50-60 klatek.

Sterowniki próbowałem 5.7, 5.8 i 5.9. Na wszystkich jest tak samo.

Wcześniej miałem GF6600 na AGP, R9600, R9200 i takich efektów nie było.

Może wiecie co mam zrobić żeby się tego pozbyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim tez niestety nie modowalnym 128MB takiego spowalniania nie zauważyłem (?) albo umkneło to mojej uwadze. Np w Juiced lecę na max w 1024 i chodzi super płynnie. Na wakacjach przeszedłem MoH:PA w max detalach, bez AA, w 1024. Chodziło płynnie, na pewnio nigdzie nie widziałem przeskoków czy coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja widzialem to dosc czesto na bardzo roznych konfigach - z poczatku wydawalo mi sie, ze to wina sterow, ale to nie mozliwe , zeby na tylu roznych konfigach (zarowno ati jak i nv -> agp i pcie) u roznych osob pojawialo sie to samo - z rozna czestotliwoscia. podobne zwalnianie widzialem w unrealu 2004. nie mam pojecia z czego to wynika. musze jednak przyznac, ze na obecnym kompie tego nie ma (choc gram bardzo malo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...