Jump to content

Cro

Stały użytkownik
 • Content Count

  670
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Cro

 • Rank
  Uczestnik

Contact Methods

 • GG
  4095268

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kraków City
 1. Cala reszta ogarnieta (dwa napedy, jeden ide, drugi sata, wiec zostanie jeden, bo i tak nieuzywane ze dwa lata) :) do wymiany tylko mobo, proc, mem i zasilacz
 2. O asrocku faktycznie myślałem P67 - literówki, przepraszam, nie jestem na bieżąco od kilku lat ;) Zasilacz to ToPower TOP-500P5, też staroć, ma z 6-7 lat. WWW producenta podane na tabliczce znamionowej prowadzi teraz do strony o meblach i altanach ogrodowych ;) (http://www.topower.pl/). No co, swego czasu porządny sprzęt ;) Nad RAM-em myślałem coś od G.Skilla, mam przyjemne wspomnienia z czasów Athlona XP 2500+ Barthon - nie musi się szaleńczo kręcić. AMD się do czegoś nadaje jeszcze?
 3. Hi, Przyszedł czas na zmodernizowanie mojego 5-letniego paścia: E4300 Abit AB9 Pro Patriot LLK 2x1GB ToPower 500W (nie ma połowy tych "nowych" wtyczek, więc też do wymiany) Dyski, napędy optyczne zostają, karta graficzna HD4830 prawdopodobnie też. Tak więc wymiana jednego z elementów wiążę za sobą wymianę pozostałych. Procesor - płyty, płyta - pamięci, etc... Zatem szukam: procesor mobo pamięć zasilator Szybki research przyniósł następujące rezultaty: i5 2500k ~870 Asrock Z68 Pro3 ~340 jakieś memki 2x4GB ~200 zasilator 500W (?) ~200 Na siedzenie godzinami nad podkręcaniem jestem już za stary i specjalnie czasu nie mam, chociaż jeżeli dałoby się parę MHz bez większego rezultatu wyciągnąć, byłoby OK ;) Jesteście, Panowie, w stanie coś innego polecić w cenie ~1500 zł +/- 100 zł?
 4. Cro

  Steam

  Przecież I i II są od dawna dostępne w Rockstar Classics za friko: Rockstar Classics - Free Downloads ;)
 5. Nawet jak zmusisz tę aplikację do działania, to i tak w Polsce nie ma jeszcze oficjalnego update ;)
 6. Cro

  Seriale

  Jeszcze jeden, trzynasty.
 7. Cro

  Seriale

  W 24 się dowiedzą, że nad nimi był ktoś jeszcze, jak to zwykle jest :P pewnie ktoś z rządu ;)
 8. Cro

  Diablo II

  Jest już jakieś masowe dupowanie itemów i run? Jakaś waluta się już "wykształciła"?
 9. Cro

  Diablo II

  W tydzień-dwa takie itemy? najs ;)
 10. Cro

  Starcraft 2

  Spróbuj tę wersję.
 11. Cro

  Seriale

  I dobrze. Serial jest rewelacyjny, każdy odcinek trzyma w napięciu, ale ile można. Od jakichś 3-4 sezonów fabuła ciągle ta sama, tylko zmienia się prezydent (albo i nie) i kolejni szefowie CTU (jeżeli w danym sezonie istnieje). Nie chciałbym, żeby zrobił się z tego drugi Prison Break, który powinien się skończyć sporo, sporo wcześniej.
 12. Cro

  Diablo II

  AFAIK od 1.12 w przypadku pełnej instalacji nie woła o CD.
 13. Jeżeli kupi bez systemu, może nie dostać płytki z driverami do 7 ;) Do 20-stki dali mi w takim przypadku tylko do Visty.
 14. Cro

  Diablo II

  Widzę, że czasy 1.08/1.09 już nie wrócą :(
 15. Cro

  Wiejski Tuning

  Pojemność skokowa: 16000 cm3! WOW! Szkoda, że nie jest zielona ta honda
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.