Skocz do zawartości
gonzo54

Studia - Egzamin Polsko-japonska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chcialbym studiowac na pjwstk, jednak mam problemy z matma, tak naprawde to nie uczylem sie jej przez wiekszosc liceum i teraz nie mam pewnosci czy zdam egzamin wstepny. Moze ktos zdawal go na tej uczelni w tym roku lub w latach poprzednich i moze mi powiedziec czy mam jakies szanse, na ich stronie niby jest przykladowy test jednak rozwiazac moge tylko pare zadan:/ a zeby sie dostac potrzeba polowy, mam jeszcze pare dni do testu moze ktos moglby mi polecic jakis podrecznik w celu przygotowania sie do niego. W najgorszym wypadku bede strzelal:/ Zalezy mi zeby sie tam dostac gdyz bardzo chce ksztalcic sie w tym zawodzie, jednak mam malo czasu. Prosze mnie nie bic, tylko w miare mozliwosci zasugerowac co poczac

 

dzieki wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej odpusc i wstydu oszczedz sobie, nie watpie w twoje umiejetnosci, ale zapewne to jest test taki ze kazde pytanie to inny dzial i wszystkie zadania wymagaja ponadprzecietnej bieglosci w rachunkach i szerokiej wiedzy z tych dzialow, wiec "pare dni" moze nie wystarczyc. ja bym watpil czy pare tygodni/miesiecy wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa tylko alternatywa dla tego egzaminu jest zdanie podst. matury z matematyki czyli 30% z niej a to raczej trudne nie jest i poradzilbym sobie, niestety bylem w klasie o innym probfilu i zdawalem historie i wos, na uw sie nie dostalem .. i tak wyszlo, panie w sekretariacie zapewnialy ze zdam, gdyz jest latwituki, sam nie wiem:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prościej było mature pisać ;). Looknąłem te zadania co dali na stronie i jakieś kosmiczne to one nie są, z połowe to bym zrobił na pewno :). Jak chcesz się poduczyć, to bierz podręcznik od matematyki do klasy 2 i 3. Na Twoim miejscu powtórzyłbym funkcje liniową, całą analize matematyczną (tam z 10zadań to tylko z tego jest), ciągi i kwadratową. Powinieneś dać sobie rade [;.

 

A tak w ogóle to nie żal Ci wydawać na szkołe ponad 10k za rok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam... matma na egzaminie nie jest jakaś hardkorowa czy coś. Spokojnie do zdania. Gorzej później jak wejdą przedmioty matematyczne (dyskretna, analiza, etc.). Na tym wysiada najwięcej osób na tej uczelni (no nie licząc może technik cyfrowych) ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ci sie nieudalo na pjwstk (tezn nad nia myslalem jak zdawalem ale ceny mnie powlily) to jako alternatywe polecam wshifm naprawde dobra szkola mala grupa na wydziale informatyki gospodarczej ok 30 os i naprawde dobrzy wykladowcy szkola tez ceniona, a no i jest tam akademia cisco dla studentow chyba o polowe taniej - zastanow sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egzaminy wstępne w tym roku na uniwerku (przynajmniej na gdańskim) z matmy były ułożone tak by starzy maturzyści i ci którzy nie zdawali matmy na nowej odpadli. Dam przykład. Na zarządzanie z około 700 osób piszących egzamin przyjęli około 8 osób we wstępniej liście, więc pozdro 600. Zadania miały być niby z poziomu podstawowego LO, a a tak naprawde były z rozszerzonego :/ Z kolei na innej uczelni nowi matorzyści nie mieli szans bo za 39% z matmy rozszerzonej dostawali jeszcze 0 ptk :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ParanoiK :

Studia inżynierskie (I-go stopnia) na kierunku ekonomia w specjalnościach:

systemy informatyczne e-biznesu

 

Studia magisterskie :

 

zarządzanie przedsięwzięciami informatycznymi

informatyczne systemy zarządzania

zarządzanie zasobami i bezpieczeństwem systemów informatycznych

technologie projektowania i administrowania bazami oraz hurtowniami danych

technologie projektowania i zarządzania aplikacjami internetowymi

technologie projektowania i zarządzania aplikacjami multimedialnymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...