Skocz do zawartości
FBI_Martin

Dźwiękówka

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką wybrać dźwiękówkę do 200zł??

1565709[/snapback]

Zalezy czego od przyszlej karty oczekujesz - mozna sie zastanowic i kupic ponad polowe tansza karte.. np. jakiegos live'a - najlepsza 'dziekowka' jaka mozesz do 200 zl dostac to uzywany audigy 2 zs.. pozdrawiam

Edytowane przez QuicksilveR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie też tak myślę, szukam na allegro od jakiegos czasu ale nic:/

1565746[/snapback]

hmm nie tylko na allegro mozna cos kupic. Rozgladnij sie po gieldach na forach.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=58698985 tutaj audigy za 219 zl..

 

a to audigy player z linka hmm.. wyglada solidnie a cena.. niby jest pudelko i jakies plyty cd ale to raczej tylko sztucznie podwyzsza cene.. ja bym dal maksymalnie 100-110 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FBI_Martin co do głośników to masz przyklejony temat więc tam poszukaj. Ogólnie w kwocie do 200 zł między poszczególnymi zestawami (Creative. Logitech) nie ma większej różnicy i IMO należy się kierować ich mocą i wyglądem oraz oczywiście ceną :) Jak już mówiłem przejrzyj sobie ten topic: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=106738

A jeśli chodzi o tą dźwiękówke to nie wiem co się tak uparłeś na Audigy 1 - najbardziej sensowny wybór to Audigy 2 Value :)

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie przy głośnikach za 200zł to nie będzie specjalnie różnicy czy to Audigy 2, czy Audigy LS ( mam taką i jest git :D ). Prawde mówiąc zainwestowałbym więcej w głośniki a mniej w karte.

IMO te głośniczki Creativa co mają 6W na satelitkach a 12W na subie (czy tam 17W mają któreś) to raczej takie średnie są. Jak jest mały pokój i blisko do głośników to starczą, na coś typu małe kino domowe to już średnio a jak ktoś chce imprezke zrobić i muze z kompa na tym puszczać to wogule kicha jest .. po prostu za cicho, a jak sie da głośniej to brzęczą ..

 

Ja bym brał coś co ma 10W na satelitkach co najmniej i ok 30-40W na subie i karte muzyczną byle nie mint za 30zł ale coś z Creativa nie koniecznie najlepszą i będzie git, no chyba że ktoś posiada tyle kasy ze moze pozwolić sobie na brak kompromisów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie przy głośnikach za 200zł to nie będzie specjalnie różnicy czy to Audigy 2, czy Audigy LS ( mam taką i jest git :D ). Prawde mówiąc zainwestowałbym więcej w głośniki a mniej w karte.

IMO te głośniczki Creativa co mają 6W na satelitkach a 12W na subie (czy tam 17W mają któreś) to raczej takie średnie są. Jak jest mały pokój i blisko do głośników to starczą, na coś typu małe kino domowe to już średnio a jak ktoś chce imprezke zrobić i muze z kompa na tym puszczać to wogule kicha jest .. po prostu za cicho, a jak sie da głośniej to brzęczą ..

 

Ja bym brał coś co ma 10W na satelitkach co najmniej i ok 30-40W na subie i karte muzyczną byle nie mint za 30zł ale coś z Creativa nie koniecznie najlepszą i będzie git, no chyba że ktoś posiada tyle kasy ze moze pozwolić sobie na brak kompromisów ...

1568187[/snapback]

Po pierwsze (bez obrazy) ale masz największego śmiecia jakiego Crative wypuściuł kiedykolwiek (no może poza sb 0220)

Po drugie jakiekolwiek plastiki z Crativa, Logitecha, czy innego producenta (zestawy komputerowe) nie nadają się do muzy, nie wspominając już o imprezach, bo nie wyobrażam sobie jak tam impra miała by wyglądać (mówi ciszej bo muzy nie słysze :), nie tup tak głośno bo basu nie słychać :D )

Do muzy (w szczególności na impry) tylko i wyłacznie prawdziwe kolumny, rzaden plastik, min jakieś 50 W w RMS-ie, do tego porządny wzmacniacz, wtedy idzie imprezować, natomiast zestawy Creativa i innych do gier, filmów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...