Skocz do zawartości
misiu2099

Nowy Pc

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar w najbliższym czasie kupić nowego PC i chciałem zasięgnąć rady ekspertów(czyli was:)) czy zestaw ktory wybrałem bedzie git.

Płyta główna:DFI LanParty NF4 SLI-DR lub Asus A8N-SLI Premium

Procesor:AMD Athlon 64 3000+ OEM pod socket939

Grafika:Geforce 6600GT Gainward Ultra/1960 PCX XP lub Geforce 6600Gt Ledatek TDH Extreme

Twardziel:HDD S-ATA 160GB WD 1600JD Caviar SE

Pamiątki:Kingston DDR 512 MB PC400 Cl 2.5

Obudowa:BigTower Thermaltake SHARK Black Window

 

zastanawiam się jeszcze nad chłodzeniem i zasilaczem....może coś doradzicie???

musze zmieścić się w przedziale 3000-3500zł bez monitora. komputer ma służyć do grania, troche do grafiki, ogladania filmów oraz do wyżywania sie na nim :mur: :D <żart>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos slaby ten konfig jak za taka kase, ja bym napewno zmienil ramy na 2x512 w dualu najlepiej jakies dobre samsungi...

 

proc mam nadzieje ze Venice ?

 

twardziej to juz z ponad 200GB sobie spraw

 

plyta glowna jak najbardziej dobra (dfi)

 

z zasilaczy polecam szefow, do tego konfiga juz cos raczej >420W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że kolega ma jedna karte graficzną, więc po co Ci płyta z SLI? Do tego trzeba poządnego zasilacza. Ja bym też zmienił ten ram na cos co sie bedzie bardziej kręcić - BH5, SpeedPremium na winbondach? Co do zasiłki to polecam Tagana 380 np. spokojnie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że kolega ma jedna karte graficzną, więc po co koledze płyta z SLI? Do tego trzeba poządnego zasilacza. Ja bym też zmienił ten ram na cos co sie bedzie bardziej kręcić - BH5, SpeedPremium na winbondach? Co do zasiłki to polecam Tagana 380 np. spokojnie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

venice 3000xp

2x512mb twinmosy na BH5

czmu każdy daje DFI przaecież 90% osób nie wykorzysta jej nawet w połowie a ten Asus ciekawy i masz SLI chociaż według mnie jest ono zbyteczne

6600gt po co gainward czyżby ich marketing inne też się dobrze kręcą

tagan 380

samsung 200gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym napewno zmienil ramy na 2x512 w dualu najlepiej jakies dobre samsungi...

 

proc mam nadzieje ze Venice ?

własnie się nad tym zastanawiałem ale stwierdziłem że lepiej chyba bedzie poczekać i pozniej sprzedac ta jedna 512 i kupic jedną kość 1GB. narazie sa za drogie(ok 1000zł). a co do procka to pewnie ze Venice lub jak starczy kasy to 3200+ Winchester

 

Widze, że kolega ma jedna karte graficzną, więc po co Ci płyta z SLI?

jakby zabrakło mocy w przyszłości to dokupiłbym drugą karte

 

a co z chłodzeniem??myślałem o Thermaltake Beetle 4 in 1.dobre to chociaż???

 

i jeszcze jedno czy każdy dysk da sie podłączyć w raid z drugim czy WD zobi w konia kupujących wydając specjalne dyski "raid edition"???

 

a co myslisie na temat zasilacza Be-quiet Blackline 400W i pamiątkach DDR 2x512 Dual Pc-400 TwinMos Cl 2.5??

Edytowane przez misiu2099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...