Skocz do zawartości
Niv

Głupi Problem Z Kingstone Hyper-x

Rekomendowane odpowiedzi

:mur: mam tzn. miałem w kompie w/w kosc pamieci 256 mb.I wsadzilem 256 tez kingstone ale cl3.i komp zaczyna sie wylaczac :blink: To ide do sklepu komputerowego i mowie co i jak...okazuje sie ze nawet jak ustawilem w biosie zeby pamieci sie nie ''gryzły'' to to nic nie da bo to nei bedzie działało.Mowie''sprzedam te cl3 i bedzie ok''ale niestety...komp nie odpala u mnie na tym kingstonie.Ide do kumpla u niego odpalil.Wiec nie wiem co mam robic.Koles w sklepie powiedzial ze jest taka firma w polsce ze wysyła te pamieci do Kingstone.Ale nie wiem gdzie ona sie miesci.Ram był kupowany w lublinie wiec...nie bede jechał przez poł polski.Co polecacie zebym zrobił??? :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie co ustawiles w biosie ? i kiedy komp sie restartuje? pamietaj ze powiniens ustawic odpowiednie CL aha i jakie masz fsb ? jak rozumeim kupiels zwykle kingstony cl3 ? mzoe nie daja rady na danym fsb ?

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak kiedyś miałem :(

Moja płyta "ubzdurała" sobie że z tą kością w pierwszym slocie nie odpali i już :)

ale zaraz przełożyłem ją do innego slotu pamięci i zadziałała, no więc inną pamięć wkładam w pierwszy slot ...

działa ! wow

wyjmuje i wkładam tą z którą mam problemy w pierwszy slot i ...

nie działa! (a w innych działa)

 

Głupia sprawa.

 

A włącza Ci się komp w ogóle?

 

Może zresetuj ustawienia biosu na płycie (zazwyczaj taka zworka)

 

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...