Skocz do zawartości
qb

wczoraj wyciszylem kompa :)

Rekomendowane odpowiedzi

hehe podpowiedzieliscie mi wiele po przeczytaniu jednego z tematow na tym forum (o wyciszaniu matą) stwierdzilem ze sobie taka mate qpie :) bo mam zamontowane 4 wiatraki w kompie :) i jak ide spac to sie nie da zasnac :) hyhy :) wiec poszedlem do sklepu i zaqpilem cos podobnego do waty grubego na 1 cm przyklejonego do jakiejs gumy :)) nie weim co to jest ale wyglusza EKSTRA :) teraz po wylaczeniu 2 wiatrakow zamontowalem sobie przelaczniki :P zeby se kablami nie bawic :) nic nie slychac kompa po prostu nie ma ;) dzieki za pomoc ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile dales za taka mate ??

hyhy pan ze sklepu motoryzacyjnego byl tak mily ze sprzedal mi polowe maty bo byla bardzo duza i kosztowala 17 zl wiec zaplacilem 9 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo nazywa sie mata dzwiekoszczelan czy jakos tak :) ale jak powiesz ze chciales cos wyciszyc (w motoryzacyjnym kazdym)

to ci dadza to co chcesz :) pan sie zdziwil ze qpuje to do wyciszania kompa i mi sie spytal czy moj komp az TAK RYCZY :) hyhy :) (lajza wcale lepszego nie mial jakis 386 sx pewnie, na biurku stal i jak wszedlem to mi sie slabo od halasu zrobilo :) )

no i kosztuje 17 zetkow jest jej tyle ze wystarczy na 2 kompy prawie no chyba ze chcesz dokladnie obkleic no i moja jest zielona taka wata przyklejona do takiej gumowej plandeki :)

to wszystko co moge poiwedziec :)

pozdrowienia qb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka mash temp. proca 

nie za duzo tych "ikon emocji" :D :D

temperatura wzrosla o 4 stopnie ale za to jaka cisza :)

 

a ikon emocji wcale nie jest za duzo !! :) :) :) jest ich w sam raz :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...