Skocz do zawartości
DesoloAnimus

Athlon Xp 2500 Mobile

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przyszedł do mnie świeżutki, nowy procesor Athlon XP 2500 MOBILE. Dziś doszła płyta główna Abit'a AN7 Guru. Całość polecił mi dobry znajomy, jako niezłą konfigurację do overcloackingu, za całkiem przystępną cenę... poczym wyjechał a ja nie zdążyłem się go zapytać jakie chłodzenie należy mu zapewnić. Wcześniej powiedział mi, że z tegoż procka można naprawdę dużo wyciągnąć nawet z 2500 do 3800 ale trzeba dobre chłodzenie. Więc pytanie: Jako, że (wg. niego bo ja się nie znam na podkręcaniu) można z tego Athlona 2500 (1.87) można zrobić 3800 (2.4?) w jaki wentylator powinienem zainwestować? Odrazu mówię, że po wydatku rzędu 1200 zł (miesiąc wcześniej kupiłem GF 6600) mam dosyć ograniczony budżet więc proszę o w miarę realne propozycje, co oznacza, że coolery z półki za 250 zł odpadają... no i chłodzenie wodne też rzecz jasna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżetowo można Thermaltake Volcano 7+, głośne ale idzie na nim podkręcać, używka około 50 zł, można się też rozejrzeć za ZALMANEM 7000A(lub B ) Cu używanym, ja ostatnio wychaczyłem za 85zł!! Jak chcssesz cos nowego, nie używanego to jakiegos pentagrama Cu, poszukaj na forum, jest wiete topiców o tym.

Edytowane przez hary86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...