Skocz do zawartości
raf1al

Pytanie O Nf7-sl Sound Storm

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem dzis płyte NF7-SL v2.0 i mam problem ze soundstormem a mianowice po zainstalowaniu sterownikow mam (5.10) taki sam nvMixer jak w NF7 ktora mialem poprzednio a u kumpla widzialem nvMixer bardziej rozbudowany na płycie NF7-S! czy mogl bi mi ktos powiedziec czemu tak jest! Bo szczeze spodziwałem sie czegos wiecej a tu to samo co na NF7 no jedyny plus jak narazie to S-ATA!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez sterki od kolegi ni po problemie

sam bym sobie nagral sterki abita ,bo dfi to sie nie postarala

1572999[/snapback]

a może tak byś se wziął sterki nvidii :mur: ja nie wiem jaka jest roznica miedzy sterami dfi a abita, przecież własnych nie robią, a z neta zawsze mozna sciagnąć jakie się chce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dzis płyte NF7-SL v2.0 i mam problem ze soundstormem a mianowice po zainstalowaniu sterownikow mam (5.10) taki sam nvMixer jak w NF7 ktora mialem poprzednio a u kumpla widzialem nvMixer bardziej rozbudowany na płycie NF7-S! czy mogl bi mi ktos powiedziec czemu tak jest! Bo szczeze spodziwałem sie czegos wiecej a tu to samo co na NF7 no jedyny plus jak narazie to S-ATA!!

1572987[/snapback]

To jak jest z tym zeczywiscie tak moze byc sterowniki sciaggnolem z strony nVidi a mixer jest zwykły nawet na tych z CD ci\o byl w zestawie nic nie dało! Widze ze bede musiał wrocic do Sound Blastera!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak jest z tym zeczywiscie tak moze byc sterowniki sciaggnolem z strony nVidi a mixer jest zwykły nawet na tych z CD ci\o byl w zestawie nic nie dało! Widze ze bede musiał wrocic do Sound Blastera!

1574009[/snapback]

sciagnij stery audio do ss z nvidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...