Skocz do zawartości
metal

Co kupić GeForca 3Ti200 czy GeForca4MX440 ???

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o gf4mx a gf3 t200 to nie zastanawiaj się oczywiste jest to

że :D :D g3 najlepiej creativa !!!

dobra tylko że creativ jest troche drogi :D ale ja już biore gainwarda :D :D za 629zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym tygodniu zadawalem sobie to samo pytanie. Kupilem GF3ti200, ale teraz nie jestem pewien czy byl to dobry pomysl. Powod - procek skutecznie spowalnia reszte, przez co np. w Dungeon Siege'u roznica miedzy TNT2 a GF3 wynosila ok. 1fps (chociaz w 3dmarku 2001 SE na tnt2 mialem ~18003dmarkow - teraz ~6000).

Podsumowujac - GF3 jest dobra karta, ale nie jestem pewien czy 1GHz celeronowi da o wiele wiecej niz GF4mx 440.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym tygodniu zadawalem sobie to samo pytanie. Kupilem GF3ti200, ale teraz nie jestem pewien czy byl to dobry pomysl. Powod - procek skutecznie spowalnia reszte, przez co np. w Dungeon Siege'u roznica miedzy TNT2 a GF3 wynosila ok. 1fps (chociaz w 3dmarku 2001 SE na tnt2 mialem ~18003dmarkow - teraz ~6000).

Podsumowujac - GF3 jest dobra karta, ale nie jestem pewien czy 1GHz celeronowi da o wiele wiecej niz GF4mx 440.

wielki problem biore daje celka na 1333 i po problemie :D hehe

ale wedułg mnie to chyba nie jest tak źle czemu by cele1ghz miał niewystarczyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wedułg mnie to chyba nie jest tak źle czemu by cele1ghz miał niewystarczyć ?

nie chodzi mi tyle o nie wystarczenie, a raczej o to ze roznica w wydajnosci bedzie niewielka, a gf3 jednak kosztuje 100 zl wiecej

 

w kazdym razie chyba juz zamowiles gf3?

jesli tak to nie ma o czym mowic, ciesz sie nowa karta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Powod - procek skutecznie spowalnia reszte, przez co np. w Dungeon Siege'u roznica miedzy TNT2 a GF3 wynosila ok. 1fps (chociaz w 3dmarku 2001 SE na tnt2 mialem ~18003dmarkow - teraz ~6000)

Brak różnicy w FPS był spowodowany włączoną synchronizacją pionową, bo zdziwiłem się tak samo po zmianie całego kompa z Durona+GF2MX na XP+GF3. W Q2 1024 miałem 100.7FPS przed zmianą i 100.9 po zmianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...