Skocz do zawartości
bjkuba

Carom

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ktos może w Carom'a ?? Bardzo fajny bilardzik i chciałem go rozreklamować gra w niego mnóstwo ludzi wiec i was zapraszam

gra do pobrania ze stronki www.carom3d.com :) rejestrować sie i grać chętnie z kims sie zmierze :)

pozdrawiam

Edytowane przez bjkuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno w bilarda nie grałem na kompie, no ale, lubiłem to, więc może zagram z tobą jak sobie przypomnie co i jak ;] ściągam i gram ;] LoL, 25 min. ściągania 15 mb :/ heh, 10 kb/s transfer ;] jest jakiś inny download? :> ;]

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie wierzyć, że nikt nie gra na caromie.

1588133[/snapback]

 

Niestety carom sie nie cieszy popularnością na Tweaku, a ja jesli ktoś chce chętnie zagram bardzo :)) nick taki sam bjkuba

Edytowane przez bjkuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh

gralem w to 2 lata temu

po Twoim topicu wszedlem tylko sprawdzic ( :) )czy moje konto jeszcze istnieje

istnial...i zamiast zbierac pkt na nowa bron w BF2 turlam bile po stole :grin:

gram pod nikiem tweakowym i jako noob666

to drugie konto stworzone zostalo zeby ludziom ranking obnizac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć gram w to od niedawna, ale mam pewien problem (i tutaj zwracam się nie tylko do graczy carom) :

otóż zostałem zbanowany na 24h za zbyt częste logowanie się <_< (gdybym wiedzial, ze to problem...)

Jak mam skonfigurowac serwer proxy, zeby carom nie widzial mojego IP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Gram od niedawna i mam jedno pytanie w opcjach graficznych carom'a mam do wyboru

Direct3D HAL

Direct3D T&L HAL

Nvidia Geforce 4 TI4200 w ... i wu właśnie nie widzę co tam jest a opcje są dwie tzn mam 2 razy do wyboru Nvidia Geforce 4 TI4200 w, ale nie widzę co jest za "w" bo okno jest obcięte. Da się to jakoś sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ciężko. Specjalnie sprawdziłem i ja takiego problemu nie mam. U mnie jest

Direct 3D HAL

Direct 3D T&L HAL

Geforce 5700

Geforce 5700

Więc u Ciebie pewnie te dwie ostatnie opcje także są takie same ;)

 

ps

Dobrze, że mi przypomniałes o tej grze ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Mam problem i szukam kogoś kto mi może pomóc , gram w caroma od kilku miesięcy było ok mój admin zmieniał u siebie coś co miało poprawić w sieci parametry.No i zaczeły się kłopoty kiedy wchodzę na stół to po kilkunastu sekundach mnie wyrzuca(dodaje mi punkty lecz nie pozwala grać!)Czy ktoś może wie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...