Skocz do zawartości
BNX

X800gt Czy 6800 Leadtek ?

Rekomendowane odpowiedzi

hehe ludzie trzymajcie mnie ;). Jeden test w necie jest tylko....

 

Rozumiem, że chodza plotki i baśnie, że forumowicze tweaka wiedzą wszystko :] a nawet wywróżyć potrafią :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ludzie trzymajcie mnie ;). Jeden test w necie jest tylko....

 

Rozumiem, że chodza plotki i baśnie, że forumowicze tweaka wiedzą wszystko :] a nawet wywróżyć potrafią :D

1576062[/snapback]

Heh a co, nie wiedziales? :)

 

Do autora topicu: chodzi ci o 6800 LE czy 6800 Leadteka, bo troszku dziwnie to napisales :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

jejku nikt tego nie wywróży a przed premierowe basnie mozna sobie w dupe włozyć, wiemy ze on 6600gt/6800le bo skośni niby tak wytestowali,ale w narazie 2 grach hl2 i doom3, poczekaj, chyba do poniedziałku wytrzymasz bez nowej karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

Ulv cena inna to co ty porównujesz, nie wiesz czy sie bedzie modowac czy nie, pozatym 500x8=4000, 12x325=3900, wiec bez oc podobnie wychodzi, tzn wiadomo raczej ze 6800 bedzie lepsza karta, ale duzo drozsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulv cena inna to co ty porównujesz, nie wiesz czy sie bedzie modowac czy nie, pozatym 500x8=4000, 12x325=3900, wiec bez oc podobnie wychodzi, tzn wiadomo raczej ze 6800 bedzie lepsza karta, ale duzo drozsza

1576816[/snapback]

tiaaa

nowa 6800 (nie le) kosztuje 750 zl.

Sadzisz ze 800gt bedzie za 500 zl ?

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaaaa na agp

a my tu o pci-e :D

1577101[/snapback]

tiaaaa ale co akurat cudownego w 6800 na pci-e ?

Tam ma sie 12 potokow i koniec.

W tym wypadku wole jednak agp i jej wersje 6800 :-))

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pokazywali skośnoocy to próba modowania X800GT zakończyła sie porażką, jednak ta karta ma być raczej  konkurencja dla 6600GT i 6800LE

1577739[/snapback]

ao tym rozstrzygnie cena tej karty.

Musi byc nizsza od aktualnej 6800 i nie wyzsza od 6600.

Skoro z nowych dostaw 6800 moze kosztowac 750 napewno cena

6600gt nie powinna przekraczac 600 zl inaczej zarowno ati jak i nizsze

modele nv nie maja co szukac w konkurencji z tak karciocha.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pokazywali skośnoocy to próba modowania X800GT zakończyła sie porażką, jednak ta karta ma być raczej  konkurencja dla 6600GT i 6800LE

1577739[/snapback]

Jedna próba o niczym nie świadczy :) Nie odrazu wylądowano na księżycu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro z nowych dostaw 6800 moze kosztowac 750 napewno cena

6600gt nie powinna przekraczac 600 zl inaczej zarowno ati jak i nizsze

modele nv nie maja co szukac w konkurencji z tak karciocha.

Pzdr

1578062[/snapback]

skąd taka cena? dotyczy agp czy pcie?

bo wlasnie sie przymierzam powaznie do grafiki i juz myslalem zeby brac gigabyte 6600gt za 609zl

i nie wiem co teraz wybrac?

 

pozdrawiam

YacentY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej zauważam że forumowicze Tweak to są wróżki. Te pytania co bedzie wydajniejsze to już <cenzurka> przegięcie. Idź to wróżki wywróży Ci z tarota i bedzie cool. potem ty sie podzielisz informacjami ;]

 

Co do topicu to sobie pozwole udzielić odpowiedzi...

 

6800-> 12 potoków, x800gt->8 potoków. Czyli wybór oczywisty.

 

Kolega Ci słusznie podpowiada ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera x800gt na kilka dni przed premiera r520 bardzo zle wrozy dostapnosci tanszych wersji r520 ...

1579603[/snapback]

Ta premiera r520 to będzie X.X.2005 :) Ale wiadomo, im więcej potoków tym lepiej (są wyjątki), jednak w tym pytaniu wybór jest oczywisty. Ja bym jeszcze poczekał kilka dni, no może max 2 tyg, z wyborem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. miałem poprzednio kg MSI FX5900XT skręconą na 464/760, musze przyznać jednak że ten Leadtek jest o ok 35% wydajniejszy od serii FX 59xx. Kartę mam od 3 dni, podkręciłem ją na 360/800, na dzień 10.12.2004. wyniki: 3Dmark03 - 9709 pkt. 3Dmark05 - 3443 pkt. Mój sprzęt to pg ABIT AI7, 2x512DDR Kingstone 333@340, celeron D2,66@3,4, zasilacz chieftec 360W302df. Niestety potoków na sterownikach 66.93 nie udało mnie się odblokwać, niemniej karta jest warta danej kwoty, serdecznie polecam . ...................... Od tego gościa mam karte graficzną nie udało mu sie odblokowac potoków na jakiś sterownikach 66.93 czy jak zasintaluje inne sterowiniki czy cos odblokouje reszte potoków ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj Riva Tiunerem :D

Opis znajdziesz w każdym większym portalu o VGA, nie będe podawał linków, żęby nei reklamować konkurencji :D Sam napisałem jak zmodować 6200 na 6600 :D Jeżeli będziesz bardzo chciał to zapraszam na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...