Skocz do zawartości
liechmaster

Poszukiwana Stara Kosm. Strzelanka Z Automatów

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie , poszukuję gry a dokładniej tytułu , którego niestety nie pamiętam

wiem że takich gier jest mnóstwo, dlatego powiem to co ją wyróżnia ( może ktoś w nią grał i pamięta tytuł)

 

stara typowa strzelanka kosmiczna na automatach ( grałem w nią jakieś 10lat temu)

widok z góry, cały czas ekran porusza się do przodu (tak jak w 1942)

podstawową cechą wyróżniającą było to , że kiedy zaczynamy nasz statek jest bardzo słaby i wolny, po przeciwnikach pozostają gwiazdki, za które kupujemy( od razu) prędkość czy też inne bronie( działa to tak , że mamy pasek z gwiazdkami , odpowiednia ich ilość odpowiada lepszej broni lub zwiększeniu szybkości). reszta jak wszedzie , zabij wszystko co na twej drodze. to co mnie urzekłow w tej grze to własnie system kupowania broni.( i dość różnorodny arsenał ).

 

ewentualnie może ktoś zna jakieś forum arcadowe , gdzie mogliby wiedzieć o jaką grę chodzi.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

jak w temacie , poszukuję gry a dokładniej tytułu , którego niestety nie pamiętam

wiem że takich gier jest mnóstwo, dlatego powiem to co ją wyróżnia ( może ktoś w nią grał i pamięta tytuł)

 

stara typowa strzelanka kosmiczna na automatach ( grałem w nią jakieś 10lat temu)

widok z góry, cały czas ekran porusza się do przodu (tak jak w 1942)

podstawową cechą wyróżniającą było to , że kiedy zaczynamy nasz statek jest bardzo słaby i wolny, po przeciwnikach pozostają gwiazdki, za które kupujemy( od razu) prędkość czy też inne bronie( działa to tak , że mamy pasek z gwiazdkami , odpowiednia ich ilość odpowiada lepszej broni lub zwiększeniu szybkości). reszta jak wszedzie , zabij wszystko co na twej drodze. to co mnie urzekłow w tej grze to własnie system kupowania broni.( i dość różnorodny arsenał ).

 

ewentualnie może ktoś zna jakieś forum arcadowe , gdzie mogliby wiedzieć o jaką grę chodzi.

pozdrawiam

1580211[/snapback]

Pewnie masz na mysli gre Raiden.Jest ona na mame'a i na peceta osobna wersja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Najlepsza tego typu gra to niesmiertelny Flying Shark.Pamietam jak kiedys na automatach stala za mna kolejka bo potrafilem przejsc ostatnia "Rebeke" bez strzelania :P Ostatnio probowalem,ale udalo mi sie dopiero,za ktoryms tam podejsciem,jednak zauwazylem, ze takich gier sie nie zapomina, bo wciaz potrafie (po bodajze 10 latach) przejsc cala gre (po rebece gra sie na nowo od 2go levelu) na 1 kredycie co by sie nie chwalic :wink: :)

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...