Skocz do zawartości
Hakunamatata

Restartujący Się Komputer :/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mój komputer od jakiegoś czasu ma dziwną przypadłość :blink: Otóż resetuje mi się...sam z siebie... Np. jak włączam grę, albo jak przeskakuję między GG a innymi programami etc. :blink:

Tak się zastanawiam, czego to może być wina...? Może grafiki? [Mam kartę graficzną - Radeon 9200.]

 

EDIT:

W sumie racja - nikt tu nie musi być wróżką.

 

Więcej szczegółów? Hmm... Proszę bardzo. Otóż komputer jest nowy (ma ok. 2 miesięcy), a więc nie było nic podkręcane. Jeśli o konfiguracje chodzi, to nie znam się na tym, więc nic nie napiszę w tej kwestii (chyba, że ktoś mnie uświadomi, jak owe rzeczy sprawdzić) :( Problemy zaczęły mi się z czasem. Zaczęłam instalować więcej programów, kilka gier no i zaczął się restartować.

Nie wiem, co jeszcze mogę napisać :unsure:

Edytowane przez Hakunamatata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz co niektórzy cię zjada haha.

 

Kolejnym razem dokładniej opisuj swoją przypadłość. Podawaj np. takie info - jaki masz konfig, czy coś było mieszane w kompie lub systemie przed tym jak zaczęło ci się tak dzieć, czy sprzęt był podkręcany itd.

 

Wiecej szczegółów bo zazwyczaj odpowiedzć na posta takiego jak twój jest taka: "Nikt tu nie jest wróżką..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest taki program jak np. everesthome sciagniesz go z tej stronki http://www.stenesite.prv.pl/ będziesz wiedział wszystko o swym kompie, a co do problemu może masz jakiegoś wirusa,miałem kiedyś ten sam problem komp restartował się sam od siebie,format mi pomógł:)

Edytowane przez mendezX700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) a co do problemu może masz jakiegoś wirusa,miałem kiedyś ten sam problem komp restartował się sam od siebie,format mi pomógł:)

1586201[/snapback]

Też mi to przyszło do głowy i format się odbył, jednakże po jakimś czasie problem znów się pojawił :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuje najbardziej banalne rozwiazanie :D

 

mowiles ze sie nie znasz na komputerach, moze sproboj usunac niepotrzebne programy, bo gdy ma sie ich bardzo wiele ( i to przez wielkie B ) tak jest (mialem tak jakies 5-6 lat temu kiedy dostalem kompa :wink:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...