Skocz do zawartości
**luk**

Acer 4102 I Nokia6310i

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam pytanie sprawiłem sobie acera 4102 i chciałem podłączyć go nokii 6310i i korzystać z netu przez GPRS ale nie wiem jak to ustawić ??. Połączenie przez IRDA mam , z GPRSu już w samym telefonie korzystałem więc czegoś nie wiem, jak ustawić skofigurować lapa z tym telefonem by śmigał inetrnet . Pomocy :).

 

 

Dzięki z góry za rady.

A i sorry jezeli to nie temat tutaj .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie sprawiłem sobie acera 4102 i chciałem podłączyć go nokii 6310i i korzystać z netu przez GPRS ale nie wiem jak to ustawić ??. Połączenie przez IRDA mam , z GPRSu już w samym telefonie korzystałem więc czegoś nie wiem, jak ustawić skofigurować lapa z tym telefonem by śmigał inetrnet . Pomocy :).

Dzięki z góry za rady.

A i sorry jezeli to nie temat tutaj .

 

Podstawowa sprawa to w jakiej sieci masz telefon. Musisz sprawdzić ( na stronie operatora ) jaki jest numer tel, hasło, i nazwa uzytkownika. Następnie utworzyć połączenie w windzie wprowadzając w/w dane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij oprogramowanie do modemu + driver dla IRDA albo bluetooth'a ze strony Nokii, znajdziesz też na płytce

 

http://europe.nokia.com/nokia/0,8764,1220,...0&languageId=16

 

Po instalacji restartujesz kompa, po restarcie w menedżerze urządzeń w modemach odszukujesz Nieznane urządzenie albo Modem IRDA - nie pamiętam dokładnie. W każdym razie wybierasz update driver i wybierasz plik z driverem IRDA albo BT dla N6310i.

 

Jeśli zainstaluje się ok, to wchodzić do Panelu sterowania i odszukujesz Nokia modem i wybierasz parametry.

Ja dałem prędkość na full, modem analogowy, punkt dostępowy GPRS (dla Plusa): www.plusgsm.pl

 

Potem ustawiasz połączenie telefoniczne (dla Plusa). Numer *99#

We właściwościach połączeniach odhaczasz prośbę o usera i hasło bo ich nie ma, a modem domyślny wybierasz Nokia 6310i IRDA.

 

Powodzenia

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...