Skocz do zawartości
krzyysiu

Partitionmagic 8.0 Zepsul Mi Partycje

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem powiekszyc jedna partycje kosztem drugiej, ale w czasie przsuwania danych komp mi sie zrestartowal i wszystkie pliki na dysku "biorcy" sie zepsuly. Zadne programy sie nie otwieraja, zamiast tekstów sa krzaki i wogole nic nie dziala. Za to katalogi pozmienialy sie w pliki bez rozszerzenia i kazdy zajmuje 16KB. Na dysku mialem ponad 30GB instalek roznych programów. Czy moze daloby sie te dane odzyskac? Bardzo by mi na tym zalezalo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś jakimś progzem do odzyskiwania danych, np easy recovery bądź getdataback ? spróbuj jakimś takim progzem i nie ruszaj tego dysku w ogóle, aby nic nie nadpisać, bo wtedy mogą uciec dane na dobre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna jest jakiś progz to odzyskiwania "zgubionych" partycji, sam kiedyś z niego korzystałem i dał rade, tylko nie pamiętam jak się nazywał.... yhm. pamiętam, że to było na hiren's boot cd 7, na 7.2 też pewnie jest..... tylko nie pamiętam nazwy. ściągnij to skądś i może jeszcze ubcd i jakieś inne boot cd. napewno coś na nich znajdziesz co pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto. Takie problemy zdarzają się sporadycznie i a ich przyczyną są raczej sprawy techniczne (wada sprzętu, awaria sieci energetycznej). Jest to jedyny sposób na zmiany w partycjach bez uciążliwego formata i stawiania okienek od nowa. Sam używałem już PM 8.0 kilka razy i nigdy nic złego się nie stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...