Skocz do zawartości
piko000

Buda I ...

Rekomendowane odpowiedzi

Podajcie mi nazwe jakiegos dobrego sklepu gdzie moge znalesc obudowy (tanie) i z duzymi oknami. Potrzebuje tez "takie coś" na molexa żeby "za sprawa czarodziejskiej mocy stal sie okragly" :lol: (chyba zrozumiecie o co mi chodzi :wink: :P

Oraz cos do ochlodzenia dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tych fotach nic nie widze,ale podejrzewam ze chodzi o te molexy z łatwiejszym wyciagniem co montuja w nowych zasilaczach..... Po za tym na trzevccim zdjeciu rozpoznaje zasilanie sata, a to nie molex... na pierwszym jest zarys wtyczki atx, a totez nie molex....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZOWIEKU TO SA ZWYCZAJNE MOLEXY I NIEWIEM O CO CI CHODZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzizas........... wiesz co to molex? wiesz jak wyglada? yyyyyyyyyy

 

*EDIT*

 

Dołączona grafika

 

Jak tu sa oploty to ja slepy jestem.....

 

A zeby oploty swieciły w uv potzebujesz zrodło UV - diody, katoda...

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kszonek - czy Ty jesteś normalny?

przecież on napisał

"no nareszcie icon_razz.gif"

do posta Grimlock-a a nie do Twojego :mur:

 

piko000 -> jeśli kupisz oploty uv to po rzuceniu światła uv z katody będą świecić bardzo jasno w przeciwieństwie do tego co kszonek wypisuje...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...