Skocz do zawartości
CKM18

Kończy Mi Się Umowa Z Neo

Rekomendowane odpowiedzi

jak wyżej , umowa kończy mi się w październiku , chcę ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> neo 256 a najlepiej 512 ale nie wiem czy ile będe płacił za neo jak przedłużę o 12/24 miesiące (umowa na czas określony) interesują mnie tylko te 2 prędkości (najbardziej 512) z góry dzieki za informacje , bo w telepunktach kłamią :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli miałeś wcześniejszą umowę to może nie masz limitu na ściągane gb więc jak przedłużysz to ci nie nałążą limitu

1593225[/snapback]

niestety mam limit 7gb - jednym słowem TeleKompromitacjaPolska :mur: , potrzebuje czegoś szybszego z większym limitem w podobnych pieniądzach i myśle nad neo 256 lub 512 ale nie wiem jak będe przedłużał umowę czy dostane jakąś zniżkę lub promocje ??????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że jest darmowa, ale może dostane jakiś rabat, albo załapie się na jakąś promocje  :lol:

1593124[/snapback]

Gdybys przeszedl na 1024 albo 2048 ( i pewnie 6mbps) to zalapalbys sie na 100GB limitu do wykorzystania do konca marca. W przypadku innych opcji jest rowniez jedna promocja. Nazywa sie to "wiecej za mniej" i polega na tym, ze przez pierwszy miesiac od migracji placisz jak za opcje, ktora wczesniej miales. Promocja z tego co pamietam trwa do konca sierpnia (nie wiem czy to obowiazuje tez na opcji 256 wiec dopytaj na infolinii).

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CKM18 Do października dużo czasu, pewnie będą kolejne promocje. Poczekaj o prostu

 

Jedziecie po tepsie jak po starej kobyle. Ja po zmianie netu od małej firemki przez wifi na neo512 jestem przeszczęśliwy. Nareszcie wszystko działa i nic się ciągle nie yebie. Nie wiecie co macie. Jakbyście mieli to co ja, dopiero by q#^%$ leciały

 

Respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CKM18 Do października dużo czasu, pewnie będą kolejne promocje. Poczekaj o prostu

 

Jedziecie po tepsie jak po starej kobyle. Ja po zmianie netu od małej firemki przez wifi na neo512 jestem przeszczęśliwy. Nareszcie wszystko działa i nic się ciągle nie yebie. Nie wiecie co macie. Jakbyście mieli to co ja, dopiero by q#^%$ leciały

 

Respect

1593423[/snapback]

wiem że jest jeszcze troche czasu ,ale AndyN weź pod uwage to że we wrześniu muszę już przedłużyć umowę (trzeba to zrobić miesiąc wcześniej) a wrzesień sie szybko zbliża , a ja nie wiem co zrobić ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> neo 256 czy dopłacić do 512 , tylko tu jest lipa, bo nie mam zamiaru płacić ponad 100zł za 512, a teraz Ci co biorą neo 512 w promocji za 3 miesiące płacą grosze, a potem tylko 84zł (umowa na 2 lata) tylko że promocja jest do końca wakacji , a ja musze zgłosić przedłużenie lub zerwanie umowy we wrześniu :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

nie zastanawiaj sie tylko przedłuyżaj teraz- bo będziesz miał 256Kb za dotychczasową cenę opcji 128bit

A na opcję 512 zawsze możesz bezpłatnie zmigrować, wiec najpierw sprawdź czy ci wystarczy 256 :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...