Skocz do zawartości
Majselbaum

Mała Pomoc Dla Nowych Użytkowników Acera

Rekomendowane odpowiedzi

Widm od niedany jestem posiadaczem Asura 5014 oglnie wszystko wpozadku ale  ... Kiepski ze mnie informatyk :P

 

W groch takich jak F.E.A.R. troche mi przycina a np w NTF U2 gra mi zwalnia ...

 

Chcem kupic dysk jak sprzedac ten i jaki najleipiej kupic (nie musi byc duzy aby szybki) i jak to wsyztko montowac i ajk sie to ma do gwary

 

Czy dziala dual na tym laptopie bo ram chcem zwikszysc do 1gh

 

Jak to jest z tym bluetothem ? jest czy go nie ma?

 

Jakich sterownikow uzywacie do grafy ?

 

Jest wreszcie ten bios bo ja mam wersie 1.0.3 chyba ;/

 

Jak ustwic zeby laptop mial jak najwieksza wydajnosc (chcem pobawic sie w jakies nwoe  gierki bo 5 lat bawilem sie na p II)

 

Mam juz ten eMenadzer jak go ustawic ? i uzywam laptopa jako kompa stacionarnego ...

 

a i czemu pokazuje mi na aidzie ze plyta glowna nie obsluguje hyper traiding? i ia 64 nie jets obslugiwane?

 

Moze ktos zyczliwy odezwiej sie na gg 3310114 ;] jestem na niewidoku czesto

1653361[/snapback]

Witam w klubie, masz ten sam problem co ja, mi nie udało się opanować tego problemu, otoz rowniez zwalnialy mi gry dzieje sie to na 99% z powodu zbyt duzej temperatury, wowczas procesor zwalnia z 2.4 GHz do 800MHz i jak temperatura ciut spadnie to znowu przyspiesza. Moj laptop pojechal przez to do serwisu. Jak mi przysla i bedzie to ich chyba rozerwe, nie popuszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest psikus tylko wina Acera! Dosyc ze placi sie kupe kasy to jeszcze problemy. Lepiej chyba kupowac sprzet bardziej renomowanych marek.

1657248[/snapback]

Obawiam sie ze moze to byc powszechna ulomnosc notkow z A64. Ta moc musi generowac cieplo, a w takim lapku jest troche ciasnawo i z jego odprowadzaniem moga byc duze problemy. Do laptopow sa procki typowo mobilne i w nich jest przyszlosc. Renomowana/drozsza marka nie obnizy ilosci wydzielanego ciepla w A64. HP z A64 jest takim samym piecem jak Acer czy Asus (kolega z pracy ma doswiadczenie z piecem od HP ;)).

Edytowane przez manux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manux i jego krucjata w obronie czci i honoru Acera :)

 

Mozna powiedziec, historia kołem sie toczy. Najpierw była ofensywa

antyHP'kowa a teraz przyszla kryska na matyska i Acer dostaje w kosc.

1657390[/snapback]

no coz :D

dlatego nie wybralem acera i ciesze sie z tego wyboru :D

a Manux broni zaciekle ale skoro on uwaza ze acer jest dobry to moze miec swoje zdanie :D

a co do A64 to tez slyszalem ze to lepsze niz gdzejnik :D

 

 

choc znow pewnie uslysze ze kazda firma ma swojego czarnego konia i totalnego chlama :)

a ja dalej stoje za tym ze Acer powinien sie bardziej postarac o jakosc swoich produktow, wykonczenie choc ze wzgledu na cene ma duzy +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manux i jego krucjata w obronie czci i honoru Acera :)

 

Mozna powiedziec, historia kołem sie toczy. Najpierw była ofensywa

antyHP'kowa a teraz przyszla kryska na matyska i Acer dostaje w kosc.

1657390[/snapback]

Nie bronie Acera, jakbys czytal uwaznie tobys zauwazyl co pisze min. o ich oszustwach na gwarancji. Sam mam obecnie pierwszego notka tej firmy od niecalych 3 miesiecy, nie mowie ze to cudo nad cudami ale nie odstaje od reszty w podobnej klasie na rynku. Mam tez kilkoro znajomych, ktorzy tez ostatnio nabyli notki tej firmy i tez sa zadowoleni. Problemow ze swoim nie mam zadnych. Czyli mam sie wpisac w trend i wyssac z palca jakas awaryjke zeby nie odstawac?? Mam tez rownolegle w pracy thinkpada, ale do multimediow to sie on nie nadaje wiec uzywam go tylko w pracy. Jak mi ktos powie ze wszystkie IBMy sa kiepskie bo trafil zly egzemplarz to tez mu powiem ze sie myli. Mialem w przeszlosci takze Twoja ukochana Toshibe, laptop bardzo dobry ale tez zadnych cudow. Acer niech sobie i dostaje, lepiej jednak aby dostawal jakos tak zeby producenta/dystrybutora to bolalo i czul potrzebe poprawy. A teraz Acer PL zyje sobie w euforii lidera rynku i ma w du#$! tych co notebooki juz kupili a do tego mydli oczy 24 miesieczna gwarancja tych szukajacych. Opinie z forum choc wazne nie sa rozstrzygajace w skali calego rynku dla danego producenta, tym bardziej ze te narzekania na Acery koncentruja sie na circa dwoch tych samych modelach. O tym kto pisze na forum a kto nie nie bede po raz kolejny mowil.

 

A tutaj napisalem jedynie ze jak sie kupuje laptopa z bebechami nieprzystosowanymi do notebookow to cudow nie nalezy oczekiwac. Niewazne co by to bylo.

 

W ofensywie antyHPkowiej nie uczestniczylem i nie mam w zwyczaju czepiac sie nikogo o jego wypowiedzi. Kazdy ma prawo do swojego zdania, nawet gdy nie jest zgodne z ogolnie panujaca moda. Amen.

 

Proponuje ankiete na forum, kto ma notka jakiego producenta i w jakim stopniu jest z niego zadowolony. Bedzie to niewatpliwa pomoc dla potencjalnych nabywcow.

Edytowane przez manux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, spoko, sorry za ta zlosliwosc, nothing personal ze tak powiem :)

Poprostu przejzalem pare ostatnich tematow i w kazdym gdzie ludzie narzekali na Acera zaraz ripostowales.

Toshiba nie jest dla mnie ukochana, poprostu jest ok, tak samo jak 2 poprzednie HPki o ktorych rowniez nie moge powiedziec zlego słowa - i tak jak prawdopodobnie teraz ciebie - irytowaly mnie niektore pochopnie wyglaszane opinie :) Poprostu smieszy mnie powtorka z rozrywki, tylko z zamiana ról. Jak to trafnie nazwales, zmiana trendu :)

 

Taka ankieta juz kiedys była, jakie wyniki nie trudno sie domyslec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie ma problemu, tez mi sie troche wypsnelo :)

 

Teraz wlasnie pracuje nad sprawa "oszustwa gwarancyjnego" Acer Poland. Narazie mailowo z FK, chce się dowiedzieć jak wiazace sa dezinformacje wysylane mailowo i innymi drogami przez przedstawicieli Acer PL. W sumie moglbym tez czepic sie sklepu w ktorym kupilem, bo oni tez odpisali mi ze jest 24 miesiace gwarancji dla osob fizycznych. To nawet byloby latwiejsze bo oni jako bezposredni sprzedawca bardziej odpowiadaja, wg polskiego prawa, za informacje udzielone klientowi ale do tego nie chce sie posuwac bo dali mi znizke i sami padli ofiara dezinformacji "u zrodla".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie ze notki z A64 sie wydzielaja sporo ciepla, moze byc goraco ale niech procek nie zwalnia-to mi przeszkadza. A to ze firma Acer pakuje do lapka A64 3700 i X700 i nawet nie sprawdzi czy to bedzie dzialac to jest dla mnie co najmniej dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym grzaniem to jest tak...

razem ze wspólnikiem kupiliśmy 2 identyczne notebooki.

u mnie na 3dmarku wysypywał się. i na podkręcaniu grafiki wysypywał się i wieszał.

w serwisie okazało się że płyta się przegrzewa i jest do wymiany.

a u mego wspólnika wszystko działa oki. i nic się nie dzieje.

ci co mają takie problemy - zgłoście się do serwisu - u mnie po 5 minutach okazało się że płyta z grafą do wymiany i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...