Jump to content

_OskaR

Stały użytkownik
 • Posts

  1416
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

_OskaR last won the day on September 2 2010

_OskaR had the most liked content!

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5316 profile views

_OskaR's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputation

 1. - listy modeli nie podali, pokazali coś pewnie z 8C/16T, jest też info o konkurencie dla RTX 2080.
 2. Ma ktoś doświadczenie z riserami na PCI-E w kontekście ich wytrzymałości? Konkretnie chodzi mi o https://www.fractal-design.com/home/product/flex-vrc-25 Jako, że grafa swoje waży, umieszczenie jej pionowo mogłoby trochę pomóc, ale nie podoba mi się fakt, że prawa śruba jest umieszczona obok złącza PCI-E, a bezpośrednio pod nim nie ma żadnego punktu podparcia - https://www.techpowerup.com/reviews/Fractal_Design/Define_R6/images/instgpu1.jpg Orientuje się ktoś czy taka konstrukcja może się połamać pod RTX 2080? Czy może lepiej będzie zamocować kartę standardowo + anti sag bracket od MSI?
 3. _OskaR

  Battlefield 1

  Trochę szkoda, że nie pomyślano o graniu ze znajomymi na tym samym serwerze. W BF4 była przynajmniej kolejka jak serwer był pełny i jakieś komunikaty - w BF1 to jakieś dno totalne.
 4. _OskaR

  Battlefield 1

  - Respię się na nowym czołgu - nie da się jechać, rof znacznie mniejszy, lufą praktycznie nie idzie ruszyć. To samo miałem na artylerii czy moździerzu. - Chcę wejść na serwer (jakieś10 wolnych miejsc) - nie można. Nie ma miejsca dla mojej klasy. Kolejkowanie chyba się zepsuło. - Ktoś ze znajomych dołącza do gry - wyskakuje komunikat z pytaniem czy chcę dołączyć. Fajnie - tylko nie wiadomo, KTO dołączył. - Znajomy wchodzi do teamu - nie widzę go tam (mimo, że widać inne osoby).
 5. _OskaR

  Battlefield 4

  Duża? Może same wymiary są nieco inne w stosunku do BF2, ale ogólnie mapa wygląda na okrojoną - flag do przejmowania mamy mniej, a sam obszar do biegania jest dużo mniejszy. Tyle tylko, że przybyło obiektów, więc nie jest już tak pusto.
 6. Pokaż screena z menedżera zadań (wydajność).
 7. A musi być to koniecznie laptop? Będzie w ogóle przenoszony?
 8. To po prostu Clevo sprzedawane u nas z innym znaczkiem - http://forum.notebookreview.com/sager-clevo/91510-clevo-guide-v2-0-faq-reseller-info.html
 9. Lapek będzie ok. Co do SSD - radzę poczytać o problemach dysków z kontrolerami SandForce.
 10. Może gdzieś spadło taktowanie, jedziesz na oszczędzaniu energii, albo dysk zdycha - przyczyn może być dużo.
 11. 1. Przedmuchaj chłodzenie, bo możesz mieć tam pełno kurzu - choć najskuteczniejsze będzie czyszczenie po rozkręceniu. 2. Odpal jakiś soft do monitorowania taktowania procka/grafy. 3. Połóż coś pod nóżki lapka - temperatura powinna być nieco niższa.
 12. _OskaR

  Battlefield 4

  No to widocznie mówimy o innych rzeczach i u Ciebie coś działa, a ja mam paskudnego buga. Bywa, że cisza trwa u mnie przez całą rundę (poza sporadycznymi gadkami czy strzelaniem). Chyba, że to symulacja aktywnych ochronników słuchu i przez większą część czasu ktoś coś nadaje przez radio, ale go nie słychać. Dźwięk z zewnątrz jest odcinany, bo radio ma wyższy priorytet i mamy ficzer zamiast buga. Tylko, że wtedy nie byłoby efektu ogłuszenia.
 13. _OskaR

  Battlefield 4

  U mnie taki "moment" to niekiedy "cała runda" i ja bym to nazwał raczej partactwem, a nie z celowym zabiegiem. Zmiana ustawień w niczym nie pomaga. Często nie słyszę nawet własnych kroków.
 14. _OskaR

  Battlefield 4

  I tu i tam masz błędy - w BF3 już niczego nie poprawią, w BF4 mają jeszcze sporo roboty.
×
×
 • Create New...