Skocz do zawartości
FreZ

Jaką Kartę Kupić...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam GeForce Fx 5500 i szczerze powiem że to złom ;] Podkręcałem go ostatnio i niewiele to pomogło...Poszukuję nowej karty. Coś do 350 zł, max 400 zł.

Najlepiej Jakiś Radeon, grzebałem w aukcjach allegro, ale ja sie na kartach za bardzo nie znam. Myślałem o radeonie 9600 XT, który kosztuje 310 zł:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=59901182

Nie wiem czy warto...Nie znam się. Dlatego zwracam sie z prośba o pomoc w wyborze karty. Jak już pisałem coś do 350-400 zł...

Edytowane przez FreZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ten radeon 9700 pro...Dlaczego ma taktowanie rdzenia tylko 275 ?. Da sie trochę podkręcić ? :D Tak do 320 np.. Nie wiem jak się kręcą radki, mój gf z 270 dał rade na 335...ale i tak to złom.

Edytowane przez FreZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że da się podkręcić ( do 320 powinno pójść na oryginalnym chłodzeniu, jak będziesz chciał wiecej podkrecic to konieczna pewnie będzie jego zmiana), ale i tak 8 potoków i pamięci 256 bit dają naprawdę porządnego kopa.

P.S. Jak chcesz się dowiedzieć więcej na jego temat to wejdż na http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=61683 i się popytaj

 

Oj przepraszam to nie jest radeon 9700 pro, tylko zwykły r9700 (różnią się tylko taktowaniami) , ale i tak w tej cenie jest niezwykle opłacalnym zakupem.

Edytowane przez apatorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to tylko ok 260max 300 zl 9500@pro 128mb albo 9500pro , a za ok 350-370 masz juz 9700pro 128 mb 256bit to juz bdb grafa jest .co do FX to knoty ;) he

Widze ze kolega sugeruje sie taktowaniem ze np miał 300 i to knot byl

ale nie mozna patrzec tylko na to trzeba patrzec tez na architekture i ile pamieci maja bitow

teraz najczesciej w sredniej pułce sa to 4 potokowce dlatego wielu wybiera jescze starsze ale bardzo silne TI 4600 4x2 potoki

jesli chcesz zeby ci gry chodzily bdb i na wysokich detalach karta musi miec minimum

4x2 potoki albo 8 potokow przy 128 bitach albo najlepeiej tak jak w przypadku 9700 256 bit co daje bardzo duzo w wysokich rozdzialakach i w wysokich detalach

W cenie do 400 zł to juz tylko 8 potokow i 256bit cos z rodziny 9700xx albo 9800xx moze złapiesz jedne i drugie sie bdb kreca i sa bardzo wydajne.

Kurcze juz mnie chyba z poł roku tu nie było ehehhe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłbym się na tego radeona 9700, (ten link co mi dałeś). Wydaje się całkiem spoko, a jak już miałbym coś kupić to żeby było w miare dobre :] Niechciałbym sie dać naciągnać na jakiś shit, byle że tani. Ale bede szukał kart takich jaki mi doradził kolega "xxx".

Ps: Za ile mógłbym sprzedać swojego Gf ? (Galaxy Fx 5500 128 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś z Was miał do sprzedania radka 9700 to walić na PW :) .

Ps: Czym się różni SAPPHIRE od GIGABYTE i innych ? (kompletnie nie mam pojecia)

Ps2: Czy jakbym znalazł jakąś aukcje, i podał linka to napisalibyście mi czy warto kupić ? Bo przekonaliście mnie do tej 9700..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty ale 5500 i 9550 są podobne wydajnościowo.

1606599[/snapback]

Buahahahaha. To byl chyba jakis zart.

 

A co do aukcji to moze bys sam sie troche postaral ?? Zajzyj do dzialu "Sprzedam" tu na forum, bo akurat teraz cos nie ma ich na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...