Skocz do zawartości
Kinool

Temperatura Ibm T22

Rekomendowane odpowiedzi

zwracam sie z pytanie do posiadaczy tego sprzetu (IBM Think Pad T22 PIII 900MHz)

jak jest z jego temp. w czasie pracy??

 

ja zaobserwowalem to ze wentylator wlaczas ie bardzo zadko, zazwyczaj kompa wcale nie slychac bo wentylator nie chodzi ale od spodu tam gdzie jest RAM i w okolicach procesora sprzet potrafi byc bardzo goracy, np po ogladaniu filmu :) fakt ze cos jakis czas uruchamia sie wentylator, ale nie wiem czy taka temperatura to normalna sprawa?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IBM TP T21 z PIII800 też potrafi się solidnie nagrzać po dłuższej pracy (nawet mój stary Dell z PII233 porafił się przyzwoicie nagrzewać właśnie w okolicach RAM). Niestety nie jest to chłodne Centrino :-) Póki się włącza wentylator, można uznać, że jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B) cześć, ja używam t23 oj grzeje sięgrzeje, ale wiesz jest to taki sprzęt, że nie ma co się martwić. tytanowa obudowa także robi swoje w końcu to metel, który się nagrzewa. okoloce najcieplejsze u mnie to okolice ramu, procka oraz dół matrycy od strony obudowy zewnętrznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok no to sie troche uspokoilem :) popytalem tez ludzi na allegro co sprzedaja taki sprzet i tez uznali to za "normalne" :)

 

moze wentylator tez zadziej chodzi bo w biosie mam ustawiono max wydajnosc baterii, moze ma to jakis wplyw :)

 

a tak na marginesie to zarypsity sprzet B) w robocie mam HP z celeronami (nowsze o o jakies 2 lata) ale nawt sie nie umywaja do T22 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...