Skocz do zawartości
Xalpha

Lamanie Zasad Prywatnosci Przez

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra wiem ze to glupio bardzo zabrzmi ale: KTO EDYTOWAŁ moją sygnaturke (mialem pogrubioną czcionką napisane: sprzedam karte sieciową i tusz). Teraz wchodze, patrze: NIE POGRUBIONA! O CO CHODZI ? Przeciez moja sygnaturka nie jest sprzeczna z regulaminem, a modercja\administracja zmienia sobie je jak chce. Prosze o wyjasnienie!!! PS: Nie pisalem na PW gdyz nie wiadomo kto to zrobił!!

Edytowane przez Onio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to zrobiłem.

 

Twoja sygnatura była nieregulaminowa (tekst miał wielkość 7, a dozwolona jest 5). Została zmieniona tylko wielkość. Pogrubienie nawet jeśli tam było, to zostało.

 

Teraz pytanie - wolałbyś 10%, czy może taką moją modyfikację - zmianę wielkości z 7 na 5 i bez % :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeehhh.. chlopaki za bardzo sie przejmujecie tymi sigami. Mod dotknie a wy sie burzycie jakby conajmniej waszej kobiety dotknal. Mi tez ktos zaingerowal w sig zwrocilem uwage, dwa zdania wyjasnienia na pw i zalatwione, wszyscy zadowoleni. Bez infantylnych pretensji i zakladania topicow albo o avatarach albo o sigach... i tak w kolko... no offence ale o co tyle szumu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poto jest sig zeby sobie w nim coś napisac.

Na pewno nie jest po to zeby zwracac na siebie uwage - bo jest to dodatek do Twojej wypowiedzi a nie na odwrot <_< robmy wszystko czego nie zabrania regulamin w tej kwestii i na pewno nikt w nic ci nie zaingeruje. Przeciez to jasno postawiona sprawa...

 

Poza tym jak ktoś juz coś poprawia to moglby napisać ze poprawil albo juz dac te %. A tak to nawet nie wiadomo co, kto i kiedy.

A o co ty masz pretensje? ze % nie dostales? A to dajcie mu na zapas 20 albo 30... w razie czego... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy podkreślenie tekstu jest uznawane za zmiane rozmiaru czcionki?

1605955[/snapback]

Czy ktoś twierdzi, że "podkreślenie tekstu jest uznawane za zmiane rozmiaru czcionki" :blink: :?: Czytaj ze zrozumieniem.

 

czy czcionka duza jest jakaś taka wyrózniająca sie ? zresztą ona jest zgodna z regulaminem... a dodatkowe podkreślenie jej juz nie (wedlug Crosis`a)

1606074[/snapback]

Poprawiłem wielkość z 7 na 5. % jest maksymalną dopuszczalną wielkością, 7 już nie.

 

Twierdzenie że 7 jest zgodna z regulaminem jest twierdzeniem błędnym. Widocznie proste ogłoszenie o podpisach jest trudne w zrozumieniu :?:

 

Podkreślenie :?: Jakie podkreślenie. Nastąpiła zmiana wielkości czcionki i tylko tyle.

 

Chyba rzeczywiście czas wrócić do momentu nie poprawiania sigów, a kasowania ich bez żadnych skrupułów :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteście dziwni...

 

Jak JA kasowałem od razu i dawałem procenty - to się wszyscy burzyli, żeby edytować, albo powiadamiać a nie od razu procentować!

 

Teraz jak ktoś grzecznie edytuje bez kasacji i % - to też jest źle... Ludzie !

 

Ja teraz od razu pisze - każdego SIG'a który nie podchodzi pod zasady KASUJE bez ostrzeżeń i od razu daje %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...