Skocz do zawartości
Fireblade

Mobo + Twimmos Pod Venice 3000+

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich. mam dylemat, czy do Venice 3000 i do twimmosow twisterow badz Speed premium to kupic plyte EP-9NDA3J (nForce3) czy DFI na nForce3.

 

sklanialbym sie bardziej ku epoxowi choc w sumie nie wiem czemu, ale DFI z tego co wyczytalem w necie i na tym forum posiada wiekszy zakres napiec Vdimm, czy to prawda i jakie sa to wartosci bo jesli kupie twimmosy na BH-5 badz CH-5 to bede potrzebowal napiecia w granicach 3.2-3.5V a nie 2.8V,

 

kolejna rzecza ktora mnie martwi to czy wybrac twistery cl2 czy speed premium ale te w ofertach widzialem tylko z cl2,5 (moze zle patrzylem) a innnych speedow nie widzialem.

 

jesli macie jakies swoje spostrzezenia to prosilbym o odpowiedz.

 

z gory thx:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moglby mi ktos odpowiedziec bo tyle tematow co przeczytalem nie rozwiewa moich watpliwosci. niech mi ktos napisze po prostu co o tym sadzi. chce wiedziec jaka jest w praktyce, w rzeczywistosci roznica miedy speed premium a twisterami, jak sie kreca na jakich najwiekszych MHz chodza. np jaka max MHz osiagaja na cl2, jaka na cl2,5 a jaka na cl3.itp. wszedzie te tematy sa tak pobocznie omiawiane, lub w taki sposob ze nie kumam czasami.

 

pozdro:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...