Skocz do zawartości
humax5400

Nokia 6600 , 6670 , 6230i Która ?

Rekomendowane odpowiedzi

6230i-o wiele lepsza rozdzielczość!! możliwość rozszerzenia pamięci nawet do 1 giga, (sprawdzone).

1613730[/snapback]

Producent podaje że do 512mega wchodzą karty. To jak to w końcu jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6680 za 1200, bez sim locka?;] Bierz ja;] juz przebolejesz ten wyglad:) Co prawda dziala on odrobine wolniej od 6630, ale...:) A co do drugiej kamery to nie wiem czy jest ona tak bardzo potrzebna w Polsce, wideo konferencje nie sa jeszcze popularne:P better 6681. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Producent podaje że do 512mega wchodzą karty. To jak to w końcu jest?

1634618[/snapback]

wchodza 1g np. firmy pentagram, nie wiem jak inne

 

6680 za 1200, bez sim locka?;] Bierz ja;] juz przebolejesz ten wyglad:)

1635037[/snapback]

pewnie ze bierz, za usuniecie z niej simlocka biora 200zl

Edytowane przez medievil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od ok 2 miesiecy jestem posiadaczem SE k700i (dodam ze nie narzekam) ale zapragnelem nokii .

 

moze mnie tu ktos zlinczowac zaraz ze znalazl sie jakis kolejny fanatyk nokii ale prawda jest taka ze nie ma lepszych telefonow !! i polemika w tej dziedzinie jest dowodem tylko na to ze znalazl sie ktos nastawiony anty do nokii albo po prostu razi go w oczy ze wydal ponad 1k na fona innej marki niz nokia i teraz zaluje a nie chce sie do tego przyznac <_<

 

taka prawda !

 

"kazdy zyd swoje gowno chwali" - nie moglem sie powstrzymac :blink: :lol2: :lol2:

 

a teraz do rzeczy ..

 

interesuje mnie NOKIA 6230i .... szukalem nokii ktora bedzie posiadala podobne funkcje do K700i a ta jest nawet lepsza i to o niebo ...

no moze wyswietlacz jest mniejszy i nie ma diody (ktora tak btw gowno daje) ale to male szczegoly

 

jestem ciekaw jak sprawa ma sie z bateria w 6230i ... no u mnie w K700i moge rozladowac telefon pol dnia jak pogram w jakies gierki w 3D :mur: :mur: (dodam ze bateria zostala poprawnie sformatowana)

jak nie bawie sie telefonem to trzyma nawet do 5-6 dni :blink: :blink:

 

czytalem gdzies opinie uzytkownikow ze w nokii sprawa jest bardzo podobna

 

czy to prawda ? jak trzyma ta nokia przy normalnym uzytkowaniu .

 

jakie sa wasze opinie o tym fonie ... i prosze nie zachwalac mi nokii na symbianie ktore nie zmieszcza mi sie w kieszeni .. ta 6230i jest jak na razie dla mnie numerem 1 .... no chyba ze ktos zrazi mnie zaraz jakims szczegolem ktory po prostu zawazy na ty ze nie wezme tego fona ...

 

wazne jest dla mnie np w noki ze nawet jakby mi spadl to jest o wiele wieksza szansa na to ze fon wyjdzie bez szwanku ... dam sobie reke uciaz ze k700i jakby mi spadl to bym mogl sie pobawic w malego modelarza ... czy mam racje ?? :lol:

 

chce po prostu upenic sie ze ta nokia bedzie lepsza od K700i .. zaskozy mnie pozytywnie ?

oplaca sie taki interes ...??

 

dodam ze nokie bede bral na abonament najrapwdopodobniej a na swoja K700i mam zyda za 630zl :) w miescie .

 

co sadzicie o teg 6230i ?

czy ten fon posiada joya ?? ciezko to zauwazyc na fotkach :blink: czy to po prostu jest przycisk ?

 

i bardzo dla mnie wazna rzecz ... co prawda w telefonach aparaty jeszcze nie sa na najwyzszym poziomie i nie ma co od nich oczekiwac ale 1,3MP (nie interpolowane) od czegos zobowiazuje ... (k700i dla porownania ma 0.3MP :mur: ) ...

chodzi mi przede wszystkim o zrobienie od czasu do czasu fotki do aukcji na allegro ... tylko do tego potrzebna mi jest cyfrowka a w k700i ten aparat jest taki sredni do tego <_<

 

jakby ktos mogl zazucic jakies zdjecia zrobione ta nokia to bym byl na prawde BARDZO WDZIECZNY :) :)

 

moj adres to hiper_mastah@wp.pl (z gory dzieki dla ofiarodwacy :D )

 

z gory dzieki za odp/porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś dawno temu pytał o nawigacje w 6670 - telefon posiada BT, wysatrczy kupić odbiornikGPS na BT wielkości zapalniczki ~300zł, wgrać do telefonu TOM TOMa i mozna cieszyć się nawigacją B)

temat odkopałem bo kupuje sobie taki telefonik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Ja znam dobry fon do 1k zł :) Z funkcja ustawienia mp3 jako dzwonka i za bardzo dobrym odtwarzaczem mp3 :) I z bardzo dobrym aparatem :) Mianowicie K750i albo W810(już niedługo). Telefony mają piękny design(K750 ma o ciut lepszy design od K750)

 

Aaa i jeszcze W810 ma lepszy player mp3 od creative :) iRiver to nei wiem bo to super profesjonalisci od mp3 odtwarzaczy;] Jeden koleś powiedział ze K750 tesh ma lepszy player mp3 od creaitva bo ma i słuchał na creativie i na K750 :)

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam dobry fon do 1k zł :) Z funkcja ustawienia mp3 jako dzwonka i za bardzo dobrym odtwarzaczem mp3 :) I z bardzo dobrym aparatem :) Mianowicie K750i albo W810(już niedługo). Telefony mają piękny design(K750 ma o ciut lepszy design od K750)

 

Aaa i jeszcze W810 ma lepszy player mp3 od creative :) iRiver to nei wiem bo to super profesjonalisci od mp3 odtwarzaczy;] Jeden koleś powiedział ze K750 tesh ma lepszy player mp3 od creaitva bo ma i słuchał na creativie i na K750 :)

 

Dobre:) to sie usmiałem, zasieg w SE jest tak słaby ze te telefony kupuje sie tylko dla szpanu chyba, bo dzowonic to jest ciezko, wiem bo mam K700i oraz uzywałem k750i i to jest moje ostatnie spotkanie z SE, mam oferte N7610 za 599pln ladna(boje sie bo to jakas sprowadzana), wiec chyba wroce do noki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezes przesadzasz trochę. Widocznie miałeś stycznośc z jakimiś wadliwymi modelami. Bo ja nie miałem problemu z zasięgiem ani w k700i, ani w k750i. Teefony nie służa do szpanu, tylko do używania:>

A to w jaki sposób lechu pisze o k750i, to już inna sprawa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od ok 2 miesiecy jestem posiadaczem SE k700i (dodam ze nie narzekam) ale zapragnelem nokii .

 

 

 

interesuje mnie NOKIA 6230i .... szukalem nokii ktora bedzie posiadala podobne funkcje do K700i a ta jest nawet lepsza i to o niebo ...

no moze wyswietlacz jest mniejszy i nie ma diody (ktora tak btw gowno daje) ale to male szczegoly

 

jestem ciekaw jak sprawa ma sie z bateria w 6230i ... no u mnie w K700i moge rozladowac telefon pol dnia jak pogram w jakies gierki w 3D :mur: :mur: (dodam ze bateria zostala poprawnie sformatowana)

jak nie bawie sie telefonem to trzyma nawet do 5-6 dni :blink: :blink:

 

czytalem gdzies opinie uzytkownikow ze w nokii sprawa jest bardzo podobna

 

czy to prawda ? jak trzyma ta nokia przy normalnym uzytkowaniu .

 

jakie sa wasze opinie o tym fonie ... i prosze nie zachwalac mi nokii na symbianie ktore nie zmieszcza mi sie w kieszeni .. ta 6230i jest jak na razie dla mnie numerem 1 .... no chyba ze ktos zrazi mnie zaraz jakims szczegolem ktory po prostu zawazy na ty ze nie wezme tego fona ...

 

co sadzicie o teg 6230i ?

czy ten fon posiada joya ?? ciezko to zauwazyc na fotkach :blink: czy to po prostu jest przycisk ?

 

i bardzo dla mnie wazna rzecz ... co prawda w telefonach aparaty jeszcze nie sa na najwyzszym poziomie i nie ma co od nich oczekiwac ale 1,3MP (nie interpolowane) od czegos zobowiazuje ... (k700i dla porownania ma 0.3MP :mur: ) ...

chodzi mi przede wszystkim o zrobienie od czasu do czasu fotki do aukcji na allegro ... tylko do tego potrzebna mi jest cyfrowka a w k700i ten aparat jest taki sredni do tego <_<

 

jakby ktos mogl zazucic jakies zdjecia zrobione ta nokia to bym byl na prawde BARDZO WDZIECZNY :) :)

 

moj adres to hiper_mastah@wp.pl (z gory dzieki dla ofiarodwacy :D )

 

z gory dzieki za odp/porady

Przy normalnym uzytkowaniu (bez sluchania radia czy mp3) trzyma mi ~4/5 dni. Jesli bedziesz katowal ja Java 3D no to rzeczywiscie 1 dzien max.

 

Telefon nie ma joy'a (i cale szczescie!). To co jest na srodku to przycisk.

Ogolnie telefon jak na swoje potrzeby oceniam w szkolnej skali na 5+ (byloby 6 gdyby bateria trzymala jak w 6310i ;)).

Jesli chodzi o fotki - tak jak napisales - np. do aukcji w allegro to zobacz sobie to: http://allegro.pl/item87409034_87409034.html

Zdjecie nie jest w pelnej rozdzialce, ale jak do aukcji w sam raz. Barwy moim zdaniem sa calkiem niezle, jasnosc rowniez. Gorzej jest w ciemnych miejscach lub zdjeciach robionych w nocy. W tym to moim zdaniem najlepiej wypadal Siemens S65 z lampa flash (ehh to byl fon ;) )

 

W krotkim podsumowaniu: Jesli aparat foto w telefonie uwarzasz za gadzet (tak jak ja) ktory przydaje sie do przypadkowych, szybkich zdjec, przyda Ci sie radio i nie bedziesz porownywal odtwarzacza mp3 w telefonie do Creaitive'a Muvo (to wogole mnie zawsze smieszylo...) to telefon jest dla Ciebie! Trzeba tez zwrocic uwage na wyglad: elegancki, smukly i lekki w porownaniu z Symbianowymi gigantami o jajowych ksztaltach...

 

Wybor nalezy do Ciebie, kazdy ma swoje gusta, a o nich sie nie dyskutuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...