Skocz do zawartości
letrev

Czy W Obecnej Chwili Kupił/ła Byś X800xl ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie....

Czy przy obecnej sytuacji na rynku biorąc pod uwagę produkty ze stajni NV aka 7800GT oraz GTX, Czy to się opłaca ? A jezeli tak to dlaczego ?

Co skłoniło by Cię do zakupu X800XL ?

 

(Interesuje mnie zdanie każdego z osobna a nie wojna od razu zaznaczam... <_< )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym tą kartę bo jest to model sprawdzony (seria x800) na dzień dziesiejszy dość wydajny,w stosunku do ceny bardzo wydajny.Gf 7800 kosztuje 2000 i niewiele o niej wiadomo.Miałem 6800 który w tamtym czasie był nowością i okazał się bardzo kłopotliwy,żałowałem że ją kupiłem.Zaznaczam że należę do osób które wymieniają bebechy conajmniej raz w roku,więc dbam oto by sprzęt był użyteczny a nie przyszłościowy.Aktualnie rozważam zakup karty do 2000 i chyba zdecyduję się na x850xt.pe mam do wyboru jeszcze 7800 które jest wiele szybsze no i oczywiście technologicznie nieporównywalne.Domyślam się że rozważasz zakup tej karty,myślę że jeszcze przez rok ta karta będzie dobrze chodzić.Jeśli ma ci służyć dłużej to tylko 7800 np gt za 1700 zł ewentualnie czekaj na r520 ponoć ma być petarda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby bylo mnie na to stac to bym kupil ,bo wydaje sie bardzo udanym modelem i cenowo jest nawet spoko (zblizona ,nawet 100pln taniej)) w stosunku do bezposredniego konkurenta ,czyli gf6800gt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myk polega na tym że jestem PM w pewnej duzej hurtowni i zastanawiam się czy jest sens sprowadzać to jeszcze.... SAPPHIRE dokladnie miał by to być ...

Dla mnie jedynym uzasadnieniem kupna X800XL teraz jest CrossFire ale pod to płyty będą dopiero za jakiś czas (teraz sa dostępne zupełnie nie znanych firm) a jezeli ktoś decyduje się wydać 1300 zł na grafe to i stać go na taką za 1600-1700 aka 7800GT które to jest bezsprzecznie lepszą kartą...

Dlatego pytam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myk polega na tym że jestem PM w pewnej duzej hurtowni i zastanawiam się czy jest sens sprowadzać to jeszcze.... SAPPHIRE dokladnie miał by to być ...

Dla mnie jedynym uzasadnieniem kupna X800XL teraz jest CrossFire ale pod to płyty będą dopiero za jakiś czas (teraz sa dostępne zupełnie nie znanych firm) a jezeli ktoś decyduje się wydać 1300 zł na grafe to i stać go na taką za 1600-1700 aka 7800GT które to jest bezsprzecznie lepszą kartą...

Dlatego pytam....

1610935[/snapback]

Wydaje mi się że to będzie stratą czasu.Karta nie będzie się sprzedawać (tak mi się wydaje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7800gt (MSI i Gigabyte i Galaxy) juz idzie...

x800gt (475/700Mhz ) też (GECUBE) PCI-E... nie wiem dokładnie jeszcze ile ale podejrzewam że poniżej 800zł ... (na R480SE)...

a co do czekania do grudnia to wtedy wszystko idzie :] trzeba tylko pomyśleć ILE a co to już nie ważne :]

no i na 100% przed świętami będzie seria X800xx pod CrossFire...

Edytowane przez letrev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie....

Czy przy obecnej sytuacji na rynku biorąc pod uwagę produkty ze stajni NV aka 7800GT oraz GTX, Czy to się opłaca ? A jezeli tak to dlaczego ?

Co skłoniło by Cię do zakupu X800XL ?

 

(Interesuje mnie zdanie każdego z osobna a nie wojna od razu zaznaczam... <_< )

1610528[/snapback]

Mysle ze sie nie oplaca... Poczekaj az stanieje 7800GTX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6800gt to 1100 zl ,7800 to minimum 1550.jesli spojzec na x800xl a 6800gt ,to po tej ilosci watkow na temat zarcia sie z NF3 skierowalbym sie ku ati,nawet kupujac plyte pod NF4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilbym, gdybym mial kase, ale tylko dlatego ze w brat jest w usa, gdzie mozna go wyrwac za ~250$ = 820 pln, ale gdybym mial wydac na niego 1100(ponad? nie wiem za ile mozesz go miec:) ) pln to bym jednak poczekal...

 

a na r520 ciagle czekamy i czekamy... :)

Edytowane przez fuzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...